سازمان جنایتکار دولت در خط مقدم مبارزه اقتصادی قرار دارد


سازمان جنایتکار دولت در خط مقدم مبارزه اقتصادی قرار دارد

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: تعزیرات حکومتی نقطه ثابتی است و خداوند شما را همانگونه پیروز می کند که رزمندگان ما پیروز شده اند.


به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات، آیت الله علم الهادی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در دیدار با رئیس تعزیرات حکومتی سازمان گفت: مجازات مقدمات مبارزه با گران فروشی است و مطمئنیم در جنگ اقتصادی که دشمن راه انداخته است، با تلاشی که می کنید پیروز میدان خواهید شد.


نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، اسانلو رئیس سازمان جنایتکار دولتی را یکی از پرافتخارترین افراد کشور دانست که می تواند در جنگ اقتصادی که دشمن با فکر و اندیشه خود آغاز کرده است پیروز شود.


آیت الله علم الهی خطاب به رئیس و مدیران تعزیرات حکومتی گفت: شما نقطه اوج هستید و خداوند شما را پیروز می کند همانطور که رزمندگان ما پیروز شدند.


اسانلو رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در این جلسه گفت: بر اساس مصوبه جدید سران قوا (تمبر، نصب بنر و افزایش جرائم) و تداوم حضور گشت های سیار همراه با نمایندگان سازمان تعزیرات حکومتی. ارگان های کنترل و رؤسای شعب زندان های دولتی در کمتر از یک ماه 10000 واحد از شرکت های متخلف پلمب و بنر نصب شد.


رئیس سازمان تعزیرات با تشریح ضرورت تعیین روسای پرونده های مهم و ملی گفت: مسئولیت رسیدگی و سرپیچی از واحدهای بزرگ تولیدی و توزیعی به روسای شعب مهم و کشوری محول شده است که یکی از این موارد است. در حال بررسی فرآیند تولید رب گوجه فرنگی در کشور بود.


وی بیشترین ماکارونی تولید شده در کشور را در سال گذشته یک هزار و 400 گوجه فرنگی تمام شده عنوان کرد و افزود: در بررسی ها مشخص شد که با توجه به پایین بودن قیمت گوجه فرنگی تمام شده در سال گذشته و رعایت دستورالعمل ها در خصوص تعیین قیمت کالاهای تولید داخل و قیمت تمام شده از سایر مواد اولیه، قیمت تمام شده قوطی رب گوجه فرنگی 800 گرمی کمتر از چهارصد هزار تومان است.


وی تاکید کرد: با توجه به عدم تصویب افزایش قیمت کنسانتره گوجه فرنگی در محل تنظیم بازار، ادعای تغییر قیمت از سوی برخی افراد کذب است و واحدهای تولیدی موظفند به صورت قطعی قیمت های مصوب را قبل از بهمن 1400 و هر قیمتی اعلام کنند. افزایش غیر قانونی است


قدردانی استاندار از مجازات و سایر نهادها


آسانلو در سفر یک روزه خود به مشهد مقدس با آرمان های شهدای والامقام تجدید پیمان در استانداری نیز بر مزار شهدای گمنام حضور یافت و سپس با استاندار خراسان رضوی دیدار کرد.


معاون وزیر دادگستری در این جلسه گفت: با وجود اینکه همه مسئولان کشور معتقدند سازمان تعزیرات وظیفه بازرسی از بازار را ندارد، اما هر جا که بازار با چالش مواجه می شود، از التهاب بازار جلوگیری کرده و با بازار مقابله کند. آنها می گویند که این مجازات باید اجرا شود.


یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: همکاری و تعامل همه دستگاه های نظارتی با سازمان جنایی نیاز است و نظارت ها باید با جدیت و با تاکید بر سند تحول انجام شود.


شرکت در جلسه ستاد استانی شهید امانی با هدف تنظیم بازار از دیگر جلسات اسانلو و هیئت همراه در این سفر بود.


رئیس سازمان تعزیرات حکومتی ضمن قدردانی از زحمات بسیج و سپاه گفت: اکنون در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و علیرغم تلاش بسیاری از نهادها؛ مردم آنطور که باید این اقدامات را لمس نمی کنند.


وی در ادامه به تشریح افزایش اختیارات این سازمان با موافقت سران قوا پرداخت و گفت: اکنون این روند اصلاح شده و تعزیرات می تواند در کمتر از 24 ساعت به موارد مهم و داخلی رسیدگی کند و همچنین در موارد خاص و موارد ضروری، نیازی به منتظر رسیدن گزارش جهاد کشاورزی و سازمان صمت نیست.


یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی نیز ضمن قدردانی از زحمات تعزیرات حکومتی مشهد و همه نهادهای دست اندرکار در تنظیم بازار گفت: بسیج سرمایه است و سرمایه نباید در جایی خرج شود و در موارد خاص این ذخیره راهبردی مقدسه. سیستم به کار می آید مشکلات حل شده است.


غلامرضا صادقی معاون توسعه، مدیریت منابع، رضا طاهری کدخدا مدیرکل هماهنگی و امور استان ها، سید احد یوزباشی مدیرکل حقوقی و نظارت، شهرام محسنی مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی و سید مرتضی مدنی فدکی مدیرکل تعزیرات خراسان رضوی در این دیدارها و دیدارهای آسانلو را همراهی کردند.


انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید