ساپینتو: باید متحد شویم و با هم کار کنیم/ فکر می کنم دوباره قهرمان می شویم


ساپینتو: باید متحد شویم و با هم کار کنیم/ فکر می کنم دوباره قهرمان می شویم

سرمربی جدید تیم استقلال تهران ابراز امیدواری کرد که این تیم دوباره قهرمان لیگ برتر شود.


به گزارش ایلنا، ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی باشگاه استقلال با ابراز خوشحالی از توافق با این باشگاه و پذیرفتن هدایت این تیم، گفت: شروع کارم به عنوان سرمربی باعث افتخار و خوشحالی من است. سرمربی تیم استقلال.» می دانم که به بزرگترین باشگاه ایرانی و یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا که طرفداران زیادی دارد پیوستم. من از مربیگری در این تیم ها لذت می برم زیرا او برای افتخارات و قهرمانی می جنگد. این تیم سال گذشته قهرمان شد و می خواهیم این قهرمانی را تکرار کنیم.


وی افزود: می دانم این رقابت بسیار فشرده و سخت خواهد بود، ما رقیبان داریم که برای قهرمانی و موفقیت هم می جنگند و باید سخت تلاش کنیم، معتقدم می توانیم دوباره قهرمان شویم اما این موفقیت به تنهایی به دست نمی آید. ما باید متحد باشیم و برای رسیدن به یک هدف بزرگ تلاش کنیم باید باور داشته باشیم که می توانیم این افتخار را یک بار دیگر تکرار کنیم.


سرمربی پرتغالی با بیان اینکه سرمربیگری استقلال را پذیرفته است، گفت: پس از دریافت این پیشنهاد، بازنگری کاملی در تیم داشتیم و شاهد یک سری مسابقات با دستیارانم بودیم و تفاهم خوبی به دست آوردیم. ما می دانیم که باید سخت کار کنیم، پیشرفت کنیم و روز به روز قوی تر شویم تا در چالشی که پیش رو داریم موفق باشیم.


وی افزود: من در دوران فوتبال خیلی کار کردم و اکنون به عنوان یک مدیر تمام تلاشم را می کنم تا موفق باشم، بسیار مضطرب و مشتاق هستیم که هر چه زودتر کارمان را شروع کنیم و به اهدافمان برسیم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید