سرنوشت مانند یک تاریخ غیرمنتظره است که قبلاً به آن فکر نکرده بودید


سرنوشت مانند یک تاریخ غیرمنتظره است که قبلاً به آن فکر نکرده بودید

اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» با حضور بازیگر فیلم مصطفی زمانی در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فیلم، در این برنامه که همراه با جشن تولد مصطفی زمانی بود، این بازیگر خطاب به حاضران در سالن گفت: خوشحالم که امشب در خدمت شما عزیزان هستم، تاثیرگذار و تاثیرگذار است. من معتقدم اثری که ساخته شده بسیار زیباتر از متنش روایت شده است.


او گروه عوامل را «بدون وقت قبلی» در کلاس اول خواند و گفت: امیدوارم آنچه در این فیلم می بینید شما را به سمت اتفاقاتی که دوست دارید در زندگی تان بیفتد سوق دهد. رویدادهایی که ما آنها را “سرنوشت” می نامیم. این سرنوشت همیشه برای هر انسانی مطابق فطرت طراحی شده برای او خوشایند بوده است، اما متأسفانه دنیا، دغدغه ها و هر آنچه که به ما مربوط نیست و فکر می کنیم مربوط به خودمان است، دنبال و قضاوت می کنیم. ما تابع سرنوشت هستیم و اگر آن را بپذیریم، به راحتی می توانیم زندگی خود را با خوشی سپری کنیم.


بازیگر «بدون قرار» در پایان گفت: فکر می کنم این فیلم دوست دارد به مردم بگوید که سرنوشت مانند یک قرار قبلی است که تا به حال به آن فکر نکرده اید. پس بهتر است آرزو نکنیم و ببینیم که سرنوشت چه رقمی برای او رقم زده است.


این مراسم با زادروز مصطفی زمانی با حضور عموم مردمی که بدون تعیین وقت قبلی انتخاب کرده بودند به پایان رسید.


محمود بابایی تهیه کننده این فیلم نیز در اکران مردمی «بدون هدیه» در پردیس سینمایی چارسو حضور داشت.


فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود بابایی محصول بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت موسسه تصویر شهر است که توسط این موسسه به نمایش درآمد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید