سکه طلا در خدمات طلا


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، شرکت کنندگان در جشنواره «سکه بارون اپلیکیشن سوپرمن ایرانسل» به قید قرعه یک ربع سکه طلا دریافت می کنند.

مشترکین اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران برای شرکت در این جشنواره می توانند با نصب اپلیکیشن فوق العاده «ایرانسلمن» و مراجعه به بخش «خدمات طلایی» در بخش «خدمات ویژه» از خدمات موجود در این بخش استفاده کنند. این نرم افزار

فرصت شرکت در این جشنواره تا 30 تیر 1401 است که کاربران اپلیکیشن ایرانسل سلیمان با خرید و استفاده از هر یک از خدمات ذکر شده امتیاز دریافت می کنند. کسب امتیاز بیشتر شانس شما را برای برنده شدن در جشنواره افزایش می دهد.

از خدمات فعلی موجود در قسمت «خدمات طلایی» ابر اپلیکیشن ایرانسل می توان به اسنپ، اسنپ فود، پیشواز، اسنپ مارکت، اعتبار بانکی، پستکس، اسنپ هتل، بیمه مارکت، اسنپ اکسپرس، بازیگوشی و اسنپ فلایت اشاره کرد.

ایرانسل با هدف کمک به رشد و توسعه کسب‌وکارهای دیجیتال به این شرکت‌ها اجازه داده تا در ایرانسل سلیمان، یکی از پربازدیدترین اپلیکیشن‌های ایرانی، شرکت کنند.

کارآفرینان علاقه مند به ارائه خدمات خود به کاربران این ابر اپلیکیشن می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست خود به سایت ایرانسل به آدرس irancell.ir/p/292874/p مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید