سکولاریسم مهمترین مسئله دشمنی جهان با انقلاب اسلامی است


سکولاریسم مهمترین مسئله دشمنی جهان با انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه صهیونیست ها سعی در پرداختن به مسائل مختلف دارند، تاکید کرد: سکولاریسم بر اساس جدایی دین از سیاست است و این در اصل انقلاب اسلامی جایگاهی ندارد، بنابراین روند رو به رشد است. سکولاریسم مهم ترین مسئله است که جهان با انقلاب اسلامی دشمنی دارد.


به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش آگاهی بخشی و توانمندسازی اساتید بسیجی سراسر کشور در مشهد مقدس گفت: انقلاب اسلامی ایران مدل جدیدی از حکومت ارائه کرده است و در مقابل این تفکر که حکومت فقط خاستگاه مردمی دارد و ربطی به دین ندارد، پابرجاست.
وی افزود: انقلاب اسلامی تولد دوباره اسلام ناب محمدی بود و دشمنان از همان ابتدای شکل گیری آن تلاش کردند تا در مسیر آن ناآرامی و مشکل ایجاد کنند و به دنبال تفسیر سکولار از دین هستند.


نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه آغاز انقلاب اسلامی در ایران همزمان با سرنگونی سکولاریسمی که پیش از این در کشور شکل گرفته بود، تاکید کرد: دین و سیاست باید از هم جدا شوند.


وی بیان کرد: سکولاریسم بر اساس جدایی دین از سیاست است که در ذات انقلاب اسلامی جایگاهی ندارد، بنابراین سکولاریسم مهمترین موضوع درگیری و دشمنی جهان با انقلاب ماست.


حاجی صادقی گفت: جدایی دین از سیاست یکی از پیامدهای سکولاریسم و ​​یکی از ارکان اساسی آن است، اما هدف سکولاریسم به این محدود نمی شود و در عرصه دین نیز وارد شده و به دنبال سیاست مؤثر است.


وی گفت: دشمنان بارها اذعان کرده‌اند که ایران سکولار با سلاح هسته‌ای از ایرانی که سکولاریسم را قبول ندارد خطر بسیار کمتری دارد، بزرگترین انحراف در اسلام از زمانی شروع شد که سیاست عملا از دین جدا شد و می‌توان گفت واقعاً بذر این جدایی به یک معنا توسط عده ای در همان ابتدای اسلام کاشته شد.


حاجی صادقی با بیان اینکه صهیونیست ها در ایجاد سکولاریسم نقش بسیار مهمی دارند، گفت: صهیونیست ها سعی در جهت دهی به مسائل مختلف دارند اما مسئولیت نقش آفرینی را بر عهده افراد جاهل و متحجر می گذارند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید