«شام آخر»، «مخاطبان» و «شکوفه های گیلاس» اجراهای خود را به پایان رساندند.


کمدی های «شام آخر» به کارگردانی مسعود دلخواه، «مخاطب» به کارگردانی جابر رمضانی و «شکوفه های گیلاس» به کارگردانی محمد مساوات با مجموع ۱۵ هزار تماشاگر خردادماه در تماشاخانه ایرانشهر به کار خود پایان دادند.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش های «شام آخر» به کارگردانی مسعود دلخواه، «مخاطب» به کارگردانی جابر رمضانی و «شکوفه های گیلاس» به کارگردانی محمد مساوات با 15 هزار نمایش اجرا می شود. تماشاگران خردادماه در ایران، عصر سه شنبه 20 خرداد به کار خود پایان دادند.


کمدی «شام آخر» با بازی کاظم بلوچی، رحیم نوروزی، شاهین نجف زاده و… که از 26 اردیبهشت ماه در تالار دکتر ناظرزاده کرمانی کار خود را آغاز کرد، میزبان 3863 اجرا با 29 اجرا بود.


همچنین در تالار استاد سمندریانو، نمایش تئاتری «مخاطب» با بازی نگار جواهریان، لیلی رشیدی، علی باقری و جابر رمضانی از 26 اردیبهشت ماه در تالار استاد سمندریانو در 27 اجرا میزبان 5558 تماشاگر بود. کمدی شکوفه های گیلاس با بازی رومینا مومنی و حامد رسولی که کار خود را در این سریال از 27 اردیبهشت ماه آغاز کرده بود با 35 اجرا با 5411 تماشاگر به پایان رسید.


گفتنی است، چرخه جدید اجراهای این مجموعه نمایشی از پنجشنبه دوم تیرماه با کمدی های «پناه کاه» به کارگردانی فرید قادر پناه و «خسران» به کارگردانی علیرضا معروفی در تالار ناظرزاده کرمانی آغاز می شود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید