شروع به ثبت نام برای وام برای خرید دارایی از بانک آینده! بدون چک و ضامن و کاملا آنلاین


بر اساس گزارش منتشر شده توسط لاندو (سکوی خرید اقساطی از فروشگاه های اینترنتی)، برای اولین بار در ایران امکان دریافت وام به صورت کاملا آنلاین برای کل کشور فراهم شده است. این وام متعلق به بانک آینده بوده و بدون نیاز به چک و ضامن و تنها با ارائه برات الکترونیکی به متقاضیان اعطا می شود.

برای دریافت وام فوری از بانک آینده ثبت نام کنید

یکی از اهداف طرح جدید لاندو و بانک آینده، اعطای وام به تمام نقاط کشور است. بنابراین در هر جای ایران که باشید می توانید وارد شوید سایت لندو درخواست وام خود را ثبت کنید و به صورت آنلاین وام دریافت کنید. ضمناً این وام نیازی به چک و ضامن ندارد و تنها با ارائه سفته الکترونیکی می توانید تا سقف 20 میلیون تومان برای خرید دارایی وام دریافت کنید.

مزایای طرح جدید بانک آینده و لندو

آبان عطار

با شرایط اعلام شده از سوی لندو و بانک آینده، در طرح جدید وام خرید دارایی، شرایط سختی در نظر گرفته نشد. علاوه بر این، این پروژه 20 میلیونی مزایای زیادی دارد. مزایایی مانند:

شرایط و مراحل دریافت وام اینترنتی از آینده بانک و لاندو

یکی از اهداف همکاری بانک آیندهو و لاندو، تسهیل در پرداخت وام های خرد بانکی است. به همین دلیل در طرح جدید ارائه شده، فرآیندی کاملاً آنلاین در نظر گرفته شد تا امکان دریافت این وام به افراد بیشتری در شرکت داده شود.

در حال حاضر لندو با بیش از 7 سال سابقه در ارائه خدمات اعتباری امکان ثبت نام و دریافت وام 20 میلیونی از بانک آینده را فراهم کرده است.

برای دریافت این وام لازم است در سایت لندو ثبت نام کرده و پس از تعیین مبلغ وام (از 4 تا 20 میلیون تومان) و مدت بازپرداخت نسبی (شش ماه، نه ماه و دوازده ماه)، مدارک مورد نیاز را بارگذاری و ادامه دهید. روند. در فرآیند دریافت این وام نیازی به مراجعه حضوری نیست و تمامی مراحل از جمله افتتاح حساب و خرید برات به صورت آنلاین انجام می شود. پس از انجام مراحل مشخص شده، وام مورد نظر در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از آن استفاده کنید. اکنون بخرید بعدا پرداخت کنید در فروشگاه های همکار لاندو شارژ کنید.

لندو در حال حاضر با صدها فروشگاه آنلاین کار می کند که کالاها و خدمات متنوعی از جمله لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، بلیط مسافرتی، بیمه و غیره را ارائه می دهند.

سپس بلافاصله وارد سایت لاندو شوید و با یک کلیک به راحتی و به صورت آنلاین درخواست وام خود را ثبت کنید.

درخواست وام خرید دارایی از بانک آینده و لندو

هشدار! این مقاله صرفا جهت آشنایی با کسب و کار مهمان منتشر شده است و سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید