صادق یزدانی مدیر شبکه افق شد


صادق یزدانی مدیر شبکه افق شد

معاون سیما طی حکمی صادق یزدانی را به سمت «مدیر شبکه افق سیما» منصوب کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما; در جمله قائم مقام سیما خطاب به یزدانی می خوانیم; شبکه افق وظیفه تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف، افزایش شهود انقلابی و بیان سبک زندگی ایرانی اسلامی بر اساس تأیید گام دوم انقلاب، برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات مؤثر را بر عهده دارد. . این وظیفه خطیر باید هوشمندانه، حرفه ای و با طراحی و شکل جذاب برای عموم باشد.


در این حکم به معرفی کامل دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی و پوشش رسانه ای فعالیت های اجتماعی و فرهنگی نخبگان و اندیشمندان با توجه ویژه به تاریخ انقلاب، دفاع مقدس، جبهه مقاومت و سبک زندگی انقلابی پرداخته شده است. توجه ویژه به آینده امیدوارکننده انقلاب اسلامی بر اساس رهنمودهای ائمه انقلاب در اولویت قرار گرفت.


پرسنل برای ایجاد فضای تخصصی لازم در حوزه رسانه ای انقلاب اسلامی و کمک به رشد و جریان های انقلاب در عرصه رسانه و تولید مشترک به ویژه در جبهه مقاومت جهانی و استفاده بیشتر از تولیدات مردمی و مجموعه های انقلابی از جمله می باشند. از دیگر تاکیدات معاون سیما در این دستور است.


محسن برمهانی همچنین از زحمات موثر و خدمات خالصانه سلیم غفوری در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.


یزدانی فارغ التحصیل رشته ارتباطات دانشگاه صدا و سیما و سابقه گویندگی، تهیه کنندگی، مستندسازی و کارگردانی در شبکه های صدا و سیما را دارد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید