صد در صد علائم جنین پسر که می توانید مطمئن باشید باردار هستید


در باورهای باستانی برخی از عادات مادر را از علائم صد در صد جنین پسر می دانند. در حال حاضر سونوگرافی جنسی جنین با دقت بالایی انجام می شود. اما افراد زیادی هستند که به دلایل مختلف (سبک زندگی، اعتقادات، موقعیت جغرافیایی، خانواده و وضعیت مالی) به این امکانات دسترسی ندارند که در این صورت تجربیات قدیمی می تواند به آنها کمک کند تا قبل از تولد جنسیت جنین را حدس بزنند. دیگران می خواهند قدرت و اعتبار این علائم را نشان دهند.

بعد از بارداری بدون شک اولین سوالی که به ذهن شما خطور می کند این است که فرشته کوچولوی من دختر است یا پسر؟ در دنیای امروز بسیاری از والدین به جنسیت جنین اهمیت نمی دهند، فقط کنجکاو و خوش سلیقه هستند و می خواهند شرایطی را بر اساس جنسیت نوزاد ایجاد کنند. صحت این علائم نیاز به تحقیقات علمی دارد. در اینجا برخی از باورهای رایج در این زمینه آورده شده است.

آیا می توان جنسیت پسر را 100% تعیین کرد؟

اگر قصد بارداری دارید باید بگوییم که تنها راه قطعی برای تعیین جنسیت پسر لقاح 100 درصدی آزمایشگاهی است. اما آیا روش های دیگر می توانند شانس بچه دار شدن را افزایش دهند؟

با کمک رژیم غذایی جنسیتی برنامه نعناع، ​​می توانید شانس باردار شدن یک پسر را تا 80٪ افزایش دهید. این رژیم رژیم غذایی روزانه شما را به گونه ای تنظیم می کند که احتمال پسردار شدن در بدن شما افزایش می یابد و با رعایت برخی شرایط جنسی این احتمال را به حداکثر می رسانید. جالب اینجاست که اکثر کاربران اپلیکیشن نعناع با این رژیم طی دو تا شش ماه باردار می شوند.

چگونه از وضعیت روزانه جنین خود مطلع شوم؟

احتمالاً شما در مراحل اولیه بارداری هستید و جنسیت کودکتان هنوز مشخص نشده است. اما احتمالاً می خواهید بدانید که مثلاً چه زمانی قلب جنین شما تشکیل شده است و می توانید ضربانش را بشنوید. یا زمانی که حس شنوایی او بهبود یافته است و می توانید با کودک خود صحبت کنید. با کمک چرخه بارداری اپلیکیشن می توانید هر هفته از وضعیت جنین خود مطلع شوید و از چالش ها و خطراتی که در آن هفته با آن روبرو هستید مطلع شوید.

اپلیکیشن نعنا را می توانید از طریق لینک زیر نصب کنید و به قسمت بارداری مراجعه کنید.

برنامه را دانلود کنید

چرخه بارداری کاربرد نعناع

چرخه بارداری کاربرد نعناع

صد در صد علائم جنین پسر و نفخ شکم

عموماً اعتقاد بر این است که نوع برآمدگی شکم نشان دهنده جنسیت جنین است. در این مورد گفته می شود که اگر برآمدگی شکم در پایین باشد، احتمالاً نوزاد پسر است. بسیاری از افراد آن را باور می کنند، اما باید بدانید که با قطعیت و شواهد علمی نمی توان آن را تایید کرد. نفخ شکم در دوران بارداری به عواملی مانند اضافه وزن، وزن چندگانه، نوع بدن و قدرت عضلانی بستگی دارد.

برخی بر این باورند که تغییرات در پوست مادر نیز می تواند صد در صد از علائم جنین پسر باشد. در این صورت مادر با آکنه صورت و خشکی پوست دست ها کنار می آید. اما علم معتقد است که اگر مادر در دوران بارداری دچار خشکی پوست می شود به این دلیل است که آب کافی دریافت نمی کند و از پوست خود مراقبت نمی کند. برای رفع این مشکل کافی است در طول روز هشت لیوان آب بنوشید.

آیا تیره بودن ادرار یکی از علائم 100 درصد جنین های پسر است؟

صد در صد علائم جنین پسر

صد در صد علائم جنین پسر

یکی دیگر از باورهای رایج این است که رنگ ادرار می تواند جنسیت جنین را نشان دهد. مادرانی که در دوران بارداری ادرار تیره دارند بیشتر احتمال دارد بچه به دنیا بیاورند. اما علم در این مورد نظر دیگری دارد. نمی توان انکار کرد که آزمایش ادرار مادر ممکن است اطلاعات مفیدی در مورد وضعیت پزشکی او ارائه دهد، اما مطمئناً جنسیت جنین را تعیین نمی کند. عوامل زیادی بر PH بدن تأثیر می گذارند، از جمله رژیم غذایی، مکمل ها و داروها.

اشتهای زیاد نیز به عنوان یکی دیگر از علائم 100 درصد جنین های پسر ذکر شده است. علم در این زمینه احتیاط کرده است. شواهد علمی نشان می دهد که زنانی که در دوران بارداری اشتهای خوبی دارند معمولا پسر به دنیا می آورند.

جنین پسر و تهوع صبحگاهی

اعتقاد بر این است که اگر تهوع صبحگاهی در دوران بارداری رخ ندهد، جنین احتمالا پسر است. باز هم علم این باور را تایید نمی کند. بسیاری از زنان تهوع صبحگاهی ندارند و در همان زمان یک نوزاد دختر به دنیا می آورند. بنابراین نمی توان با قطعیت گفت که نبود حالت تهوع صبحگاهی به معنای بچه دار شدن است.

همچنین گفته می شود زنانی که در دوران بارداری رشد موی خوبی دارند، بچه دار می شوند. در این زمینه باید بدانید که با بارداری تغییرات اساسی در هورمون ها ایجاد خواهد شد. افزایش استروژن باعث رشد مو در این دوره می شود.

ضربان قلب و جنسیت جنین

قلب اولین عضوی است که در جنین شروع به تشکیل و رشد می کند. طبق باورهای قدیمی و سنتی، ضربان قلب پایین است صد در صد علائم جنین پسر است. ضربان قلب جنین بین 120 تا 160 در دقیقه خواهد بود. هر گونه تغییر در ضربان قلب بیشتر به سن حاملگی بستگی دارد و نمی توان آن را به جنسیت نوزاد نسبت داد.

سردی پا نیز یکی از علائم 100 درصد جنین های پسر است. علم عوامل زیادی در این زمینه دخیل است. اینها شامل گردش خون ضعیف در مادر، کم خونی، نوروپاتی و کم کاری تیروئید است.

برخی دیگر بر این باورند که تمایل مادر به خوردن برخی غذاها تعیین کننده جنسیت جنین است. زنانی که دوست دارند شور یا ترش بخورند، نر به دنیا می آورند. علم نیز با این عقیده مخالف است. اگر بدن شما در دوران بارداری هوس خوردن غذاهای خاصی را دارد، نشان دهنده نیازهای بدن است. مثلا اگر به خوردن گوشت علاقه دارید به این معنی است که کمبود آهن دارید یا اگر به شوری علاقه دارید به این معنی است که بدنتان از نظر چربی های سالم کمبود دارد. بنابراین نمی توان با قطعیت گفت که میل به غذای خاصی می تواند جنسیت جنین را تعیین کند.

چگونه می توانم علائم بچه دار شدن را تقویت کنم؟

پس از مطالعه علائم بیرونی داشتن فرزند، ممکن است علاقه مند باشید که کمی جلوتر بروید و برای رسیدن به مرحله نهایی آماده شوید:

داشتن رژیم غذایی مناسب

صد در صد علائم جنین پسر با رژیم

با رعایت رژیم غذایی می توانید جنسیت خود را تعیین کنید!

برای دیدن 100% علائم جنین پسر به آن نیاز دارید رژیم غذایی پایه برای مشاهده. البته، این به طور گسترده مورد بحث یا اثبات نیست (فقط مقداری ادویه به این گزینه اضافه کنید!).

طبق تحقیقی که در سال 2008 با مشارکت 740 زن انجام شد، الف رابطه افزایش کالری دریافتی و بچه دار شدن ذکر شده است. اشتباه نکنید که در روزهای تخمک گذاری “من می توانم تا آنجا که می توانم کالری بخورم!” خودتان را به اصول اولیه برسانید.

در همین مطالعه مشخص شد که با مصرف زیاد پتاسیم در رژیم غذایی در بارداری شما همچنین می توانید یک بچه بزرگ کنید (موز، سیب زمینی شیرین و لوبیا سفید را فراموش نکنید). همچنین اضافه می کنیم که زنانی که پسر به دنیا می آورند نسبت به زنانی که دختر دارند غلات بیشتری برای صبحانه مصرف می کنند.

روش Shettles

راه دیگر برای داشتن صددرصد علائم جنین پسر، پیروی از روش علمی Landrum b است. در سال 1960 معرفی شد.

او در مطالعات خود تأثیرات احتمالی روی سرعت را تعیین کرد منی (بالاخره، این اسپرم است که در مسابقه پیروز می شود و تخمک را بارور می کند که جنسیت را تعیین می کند). ثابت کرده است که لحظه آمیزش جنسی، موقعیت ها و pH بدن می تواند بر تعیین جنسیت تأثیر بگذارد.

عوامل کلیدی در روش شتلس:

  • ● رابطه جنسی نزدیک به تخمک گذاری
  • اسپرم را در نزدیکی دهانه رحم با موقعیت هایی انزال کنید که امکان انزال عمیق را فراهم می کند.
  • لی محیط قلیایی واژن
  • ● ارگاسم زنانه قبل از مردان.

آیا روش شاتل موثر است؟

بستگی داره با کی صحبت کنی به گزارش شاتلز، 75 درصد موفقیت با این روش گزارش شده است و افراد زیادی هستند که ادعا می کنند با این روش موفق به بچه دار شدن شده اند.

از سوی دیگر، برخی از مطالعات قبلی نشان داده اند که داشتن رابطه جنسی 2-3 روز پس از تخمک گذاری ممکن است باعث بارداری نشود. مطالعات دیگر نشان داده اند که کروموزوم های X و Y تفاوت قابل توجهی ندارند، که Schtels معتقد است اینطور نیست.

نکته پایانی: آیا تضمینی وجود دارد؟

البته عصر مدرن آمیخته ای از جنسیت “جنسیت” و “جنس”. بود و اجتناب از آن اجتناب ناپذیر نیست. پس در چنین سنی اگر بخواهید تصمیم بگیرید که پسر یا دختر داشته باشید چندان هم غیرعادی نیست و باید آن را نشانه ای از تاثیرپذیری از جامعه و عوامل بیرونی دانست.

آیا می خواهید تأیید کنید که یک راه تضمینی برای بچه دار شدن وجود دارد؟ نه این نیست. به دلیل عدم آگاهی از روند لانه گزینی در جنین، هیچ تضمینی برای داشتن فرزند وجود ندارد.

در کل شانس پسر یا دختر شدن حدود 50-50 هست و بقیه رو باید به طبیعت سپرد. بازی سرنوشت و طبیعت به گونه ای است که نطفه برنده را تعیین می کند. برخی افراد بر این باورند که با زمان بندی مناسب، موقعیت مناسب در رابطه جنسی، رژیم غذایی و سایر روش ها می توانید هر طور که می خواهید عمل کنید.

جالب است بدانید در مطالعه ای که روی 927 خانواده انجام شد، مشخص شد که اگر دختر یا پسر دارید، در واقع این پدر (مرد) می تواند تعیین کننده جنسیت باشد. به بیان ساده، نه تنها کروموزوم های اسپرم تعیین کننده جنسیت نوزاد هستند، بلکه برخی از پدران ممکن است بیشتر از دختران پسر داشته باشند.

بر اساس همین مطالعه، مردان ممکن است تمایل به داشتن فرزند را از والدین خود به ارث برده باشند، به این معنی که برخی از مردان در کروموزوم Y یا X اسپرم بیشتری تولید می کنند. جالب اینجاست که مردانی که چند خواهر و برادر دارند، تمایل زیادی به پسردار شدن دارند. .

منبع: خط سلامت

3.8 / 5 (92 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید