صربستان مقصد بعدی “دریایی” شد


صربستان مقصد بعدی شد

جشنواره مستر ورکی در صربستان میزبان فیلم کوتاه «دریا» است.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «دریا» به نویسندگی و کارگردانی صحرا رمضانیان به نهمین جشنواره فیلم مستر ورکی صربستان راه یافت. این رویداد سینمایی به یاد هنرمند مشهور صربستانی-آمریکایی اسلاوکو ورکاپیچ برگزار می شود. او یکی از مهم ترین چهره های سینما و سینمای مدرن و تجربی بود.


بر اساس این گزارش، این فیلم در تاریخ 23 ژوئن (2 ژوئیه 1401) به یاد شاهکار کوتاه ورکاپیچ “زندگی و مرگ 9413: یک اضافی هالیوود” در بخش فیلم های کوتاه بین المللی اکران می شود.


فرزانه سلحشور، فرزاد علوی، پویا حقیقی، صحرا رمضانیان بازیگران این فیلم کوتاه هستند.


آرش رمضانی به عنوان مدیر فیلمبرداری، پویا حقیقی به عنوان تدوینگر و صدابردار، مصطفی صادقی به عنوان دستیار تصویربرداری، مصطفی آرین راد به عنوان طراح گرافیک، مجتبی رهامیان به عنوان عکاس و عکاس پشت صحنه و ایلیا شمس و محمدکاظم شیران به عنوان تهیه کننده نیز حضور دارند. .


در خلاصه داستان فیلم کوتاه «دریا» آمده است: برخی از دوستان قصد دارند به شمال کشور سفر کنند و برای این سفر آماده شوند، اما …


این فیلم کوتاه در جشنواره فیلم کوتاه لندن، جشنواره فیلم Indiex لس آنجلس، NewFilmmaker نیویورک، ROFIFE ترکیه، Clapperboard Golden Brazil، Changing Face استرالیا، Twin Rivers Media USA، FICIMAD، Indie Short Fest لس آنجلس، آکادمی سینماتوگرافی جنوبی فیلم به نمایش درآمد. & Arts Chile و … شرکت کردند.


جشنواره مستر ورکی از 22 تا 26 ژوئن (از 1 تا 5 ژوئیه 1401) در رم، صربستان برگزار می شود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید