عبادی پور: در هفته دوم عملکرد بهتری خواهیم داشت


عبادی پور: در هفته دوم عملکرد بهتری خواهیم داشت

کاپیتان تیم ملی والیبال با بیان اینکه تیم ایران در هفته اول لیگ ملت ها فراز و نشیب هایی داشت، گفت: این اتفاقات برای هر تیمی ممکن است رخ دهد، به نظر من هفته دوم را بهتر از هفته اول سپری خواهیم کرد. هفته.”


به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد عبادی پور بعد از تمرین توپ عصر امروز (یکشنبه 29 خرداد) گفت: خدا را شکر تمرینات بسیار خوب بود. چون امروز در شیفت صبح خیلی سنگین بودیم، این انتظار را نداشتم. با این حال، بازیکنان هم سنگین‌تر و هم خسته‌تر می‌شوند. فکر می کنم برای شروع هفته دوم لیگ ملت ها آماده می شویم.


کاپیتان تیم ملی والیبال با بیان اینکه انرژی دو پیروزی اول هفته اول چقدر به نتایج هفته دوم کمک می کند، تصریح کرد: صد در صد بسیار مفید خواهد بود. قبل و حین بازی ها اعلام کردیم برد و باخت برای ما مهم نیست. درست است که هر چه بیشتر برنده شویم، شادتر هستیم، اما کسب تجربه برای بسیاری از بازیکنان اولویت دارد تا بتوانند در شرایط سخت خود را کنترل کنند. در هر صورت، ما در آینده به این بازیکنان نیاز داریم و بازیکن باید از شرایط سخت لذت ببرد و بداند که با چه تیم هایی و با چه تیم هایی رقابت خواهد کرد. خدا را شکر تا اینجا کار خوبی بوده و فراز و نشیب هایی داشته ایم. اما این یک ورزش است و ممکن است برای هر تیمی اتفاق بیفتد. نظر من این است که می توانیم در هفته دوم بهتر از هفته اول کار کنیم.


وی همچنین به اولین بازی مقابل بلغارستان اشاره و خاطرنشان کرد: تلاش برای پیروزی 100 درصدی است اما نمی توان ورزش را پیش بینی کرد. با این حال آنها در خانه بازی می کنند و درست است که به تعدادی از ستاره های خود استراحت داده اند و جوانی کرده اند، اما بازیکنان خوبی در لیست دارند که در بهترین لیگ های جهان بازی می کنند. قطعا بازی سختی خواهد بود. اما همانطور که گفتم، فکر می کنم هفته دوم را بهتر از هفته قبل شروع کنیم. البته فراموش نکنیم که این یک ورزش است و یک سرش را باخت و سر دیگرش را برد.


تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت‌ها از ساعت 21:30 روز سه‌شنبه 30 خرداد به مصاف بلغارستان می‌رود.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید