عجیب ترین اسباب بازی های دنیا; از حیوانات افسرده گرفته تا دزدهای با اعتماد به نفس


همه ما مدتی است که با اسباب‌بازی‌هایی مانند اسباب‌بازی‌های چوبی یا چند تیله سرگرم بوده‌ایم، اما امروزه اسباب‌بازی‌های عجیب و غریبی در دنیا وجود دارند که ارزش دیدن را دارند. تا پایان این مقاله با ما باشید تا با عجیب ترین اسباب بازی های دنیا آشنا شوید.

1. ربات مسواک

ربات های مسواک از عجیب ترین اسباب بازی های دنیا

اگر کودک شما دوست دارد با مسواک خود بازی کند، این ربات ها گزینه خوبی برای او هستند. این ربات های کوچک پر سر و صدا روی زمین می لغزند و وقتی به دیوار برخورد می کنند به سمت دیگری ادامه می دهند. اگرچه این ربات ها مانند مسواک هستند، اما برای تمیز کردن دندان ها مفید نیستند!

2. باربی باردار

اسباب بازی های عجیب در دنیا

یکی از عجیب ترین اسباب بازی ها برای دختر بچه ها یک باربی باردار است. این اسباب بازی به گونه ای طراحی شده است که اگر نوزاد شکم عروسک را جدا کند، بتواند نوزاد را داخل آن ببیند. این عروسک برای کودکانی طراحی شده است که به زودی یک برادر کوچک خواهند داشت تا به آنها کمک کند واقعیت زندگی را راحت تر درک کنند.

3. حیوان خانگی دیجیتال

حیوان دیجیتال عجیب ترین اسباب بازی های دنیا

این اسباب بازی عجیب توسط ژاپنی ها در سال 2008 ساخته شد. کافیست انگشت خود را در سوراخ تعبیه شده در آن فرو کنید تا بتوانید حیوان خانگی مجازی خود را نوازش کنید!

4. گربه رویایی زهره

اسباب بازی های عجیب در دنیا

این گربه یکی از عجیب ترین اسباب بازی های دنیا و احتمالا ترسناک ترین عروسک است. این عروسک عجیب با حسگرهای لمسی خود می تواند به احساسات شما واکنش نشان دهد. واکنش به این اسباب بازی به قدری واقعی است که ممکن است متوجه نباشید که فقط یک اسباب بازی است.

5. عروسک H-bouya

اسباب بازی های عجیب در دنیا

این عروسک عجیب ژاپنی با کابل USB به کامپیوتر متصل می شود و با فشار دادن کلید “H” روی صفحه کلید چشمانش قرمز می شود! ظاهراً بهتر است به دنبال دلیل نباشیم!

6. عروسک یومه چان

اسباب بازی های عجیب در دنیا

عروسک بلافاصله بعد از تزریق شروع به گریه می کند. با این عروسک عجیب والدین علاوه بر اشک های نوزادشان باید گریه عروسک اسباب بازی را نیز تماشا کنند!

7. تفنگ بیدار کن

اسباب بازی های عجیب در دنیا

تفنگ ساعت زنگ دار یکی از عجیب ترین اسباب بازی های دنیاست که باید آن را مانند ساعت رومیزی روی میز لانه زنبوری قرار دهید و پس از شنیدن زنگ ساعت، اسلحه را بردارید و به هدف شلیک کنید تا ساعت خاموش شود! تا زمانی که نتوانید به هدف ضربه بزنید، صدای ساعت قطع نمی شود!

8. عروسک های پیوندی

اسباب بازی های عجیب در دنیا

این عروسک عجیب و غریب که با هدف ایجاد حس همدلی ساخته شده، ابتدا یک اندام بریده شده دارد که باید آن را بدوزید و از عروسک مراقبت کنید.

9. Parapolita

اسباب بازی های عجیب در دنیا

عروسک های Parapolish توسط یک شرکت آلمانی تولید می شوند و هر کدام ویژگی خاصی دارند. هر کدام از این حیوانات از نوعی بیماری روانی رنج می برند، مثلاً لاک پشت افسرده است و تمساح پارانوئید!

10. عروسک جراحی

عروسک جراحی یکی از عجیب ترین اسباب بازی های دنیاست

این یک اسباب بازی عجیب است، زیرا بسیاری از مردم آن را خشن می دانند! البته اگر می خواهید فرزندتان آناتومی بدن انسان را بداند و از پزشکان نترسد، می توانید از این اسباب بازی استفاده کنید.

11. گروه مدیریت بحران

اسباب بازی های عجیب در دنیا

کودکان دنیای عجیبی دارند و ممکن است مجذوب بازی ها و کارتون هایی شوند که در آن دنیا در خطر است. این اسباب بازی گزینه خوبی برای این دسته از کودکان است.

12. سرسره تایتانیک غرق شد

اسباب بازی های عجیب در دنیا

به لطف فیلم معروف تایتانیک، بیشتر مردم از این حادثه غم انگیز اطلاع دارند. اسباب بازی غرق شده تایتانیک نیز یکی از عجیب ترین اسباب بازی های جهان برای سرگرمی است که به صورت سرسره هوایی طراحی شده است.

13. میکروب های غول پیکر

میکروب های غول پیکر عجیب ترین اسباب بازی های جهان

یکی از عجیب ترین اسباب بازی های دنیا عروسک غول پیکر میکروب است. این عروسک با هدف آشنایی کودکان با دنیای میکروب ها و بیماری ها ساخته شده است.

. لکه دو

اسباب بازی های عجیب در دنیا

Doggie Doo یک سگ همراه است که نیاز به تمیز کردن دارد! این اسباب بازی به گونه ای طراحی شده است که کودک شما پس از بازی با مدفوع باید مدفوع خود را تمیز کند.

۱۵. خوک خوار

اسباب بازی های عجیب در دنیا

این قلک عجیب چشم و دهان دارد و وقتی پول در دهانش می گذارید دهانش را باز و بسته می کند و پول را می بلعد! این قلک برای تقویت روحیه پس انداز و افزایش هوش مالی کودکان و در عین حال بسیار مفرح طراحی شده است.

۱۶. قهرمان تعمیر توالت

اسباب بازی های عجیب در دنیا

همه قهرمانانی که قرار نیست مردم را از دست افراد بد نجات دهند. این عروسک عجیب با تعمیر توالت ثابت می کند که قهرمان است!

۱۷. سارقان امن

اسباب بازی های عجیب در دنیا

هیچ کس دزدی را دوست ندارد، اما این اسباب بازی کودک شما را مجبور می کند تا گاوصندوق را باز کند! واقعا چرا این اسباب بازی را درست کردند؟

شما بگو

در این مقاله شما را با دنیای عجیب ترین اسباب بازی های دنیا آشنا کردیم. اگر این مقاله را دوست داشتید، می توانید آن را برای دوستان خود نیز ارسال کنید.

به نظر شما کدام یک از این اسباب بازی ها عجیب تر است؟ لطفا تجربیات و نظرات خود را در قسمت نظرات با ما و سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.


اصول و روش های کاملا کاربردی برای یادگیری سریع و پایدار هر زبان جدید


دیدگاهتان را بنویسید