عروسی آسان دهمین سوژه دوربین مخفی شبکه نسیم شد


عروسی آسان دهمین سوژه دوربین مخفی شبکه نسیم شد

برنامه تلویزیونی «نسیما» به عنوان تنها دوربین مخفی صداوسیما به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی در دهمین قسمت خود به مناسبت روز عروسی به موضوع ازدواج آسان پرداخت.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه تلویزیونی «نسیما» به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی یکی از جدیدترین برنامه های شبکه نسیم است که به عنوان تنها دوربین مخفی سازمان صدا و سیما به این موضوع می پردازد. امور جامعه و کشور هر هفته در دو قسمت 10 دقیقه ای و در نظر دارد با ایجاد چالش در شرایط، عموم مردم را به تفکر در مورد مسائل روزمره تشویق کند.


«نسیما» تاکنون در ده قسمت با موضوعاتی چون برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب، روز عروسی، روز دختر، روز قدس، میلاد امام (ره) تهیه و تولید و از شبکه نسیم پخش شده است.


جدیدترین قسمت دوربین مخفی «نسیما» که دهمین قسمت این برنامه نیز بود، به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) به موضوع ازدواج آسان پرداخت.


در این قسمت یکی از بازیگران این برنامه که در شب عروسی خود ازدواج کرده است، با تاکسی سفر می کند و هنگام سوار شدن مسافر، از تصور خود از یک عروسی آسان و تصور خود از عروسی خود می گوید. می پرسد؛ در نیمه راه داماد از مسافر می خواهد که عروس را که در آرایشگاه است بیاورد و سپس همراه عروس مسافر را تا مقصد همراهی کند.


نکات و واکنش های متفاوت و قابل تاملی بین مسافر و زوج جوان در مورد این اقدام همسران شکل می گیرد که حاصل آن گفتگوی غیررسمی خارج از بحث های کلیشه ای است که به نوعی دیدگاه جوانان و جامعه را در مورد آن نشان می دهد. مسئله ازدواج


دوربین مخفی «نسیما» به دلیل موضوع محور بودن و تولید بر اساس رویدادهای روزانه و تقویمی، زمان بندی مشخصی ندارد، اما این برنامه در هفته دو قسمت و هر قسمت با سه تکرار با مخاطبان پخش می شود. از شبکه نسیما و علاقه مندان می توانند از زمان پخش این برنامه مطلع شوند.این برنامه 10 دقیقه ای می توانند به صفحه مجازی «نسیما» در نسیما مراجعه کنند. تلویزیون را دنبال کنید


«نسیما» با شعار «بی سابقه، بی زبان و مستقل» پذیرای تمامی سوژه ها و ایده های مخاطبان شبکه نسیم است و به همین منظور علاقه مندان می توانند استدلال ها، نظرات و استدلال های خود را با عوامل این برنامه تلویزیونی در میان بگذارند.


پرهام عمرانی تهیه کننده و کارگردان، هدیها بیدی تدوینگر و معاون، فاطمه زین العابدین منشی صحنه، حسین شکیب راد مدیر خلاقیت، محسن مقصودی مدیر فیلمبرداری، سینا الله وردی مدیر صدابرداری، فنی و حرفه ای از اعضای گروه «نسیما» هستند. و مدیر تجهیزات امیر میلانی، دستیاران صحنه حمید قنبری و جواد روشن، مدیران تصویربرداری امیر میلانی و الیاس صادقیان، طراح گرافیک و طراح عنوان محمدرضا رضایی، تدوینگر محسن مقصودی، غزل کرامتی، محمدرضا رضایی و مهدی منزیلی، طراح لوگو حسینی و مدیر روابط عمومی محمد کفیلی.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید