عطایی: شرایط قابل قبول است/ بلغارستان را به دقت تحلیل کرده ایم


عطایی: شرایط قابل قبول است/ بلغارستان را به دقت تحلیل کرده ایم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران وضعیت شاگردانش را برای شروع هفته دوم لیگ ملت‌ها قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: از زمانی که زودتر وارد صوفیه شدیم، بررسی‌های دقیق‌تری برای تحلیل بلغارستان انجام دادیم.


به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی در خصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران از اولین روز ورود به بلغارستان یعنی از پنجشنبه 16 خرداد تا امروز (یکشنبه 29 خرداد) گفت: و همه شرایط برای تیم مهیا بود. همچنین هتل محل اقامت خود را انتخاب کردیم که بعداً متوجه شدیم که هتل رسمی مسابقات است.


وی افزود: همه چیز خوب بود و کمی زودتر آمدیم تا در زمان مناسب فاصله بین برزیل و اینجا (صوفیه) را پر کنیم. شاید اوایل کار با توجه به شیفت های کاری خیلی خوب پیش نمی رفت چون بچه ها تحت فشار رفت و آمد و خستگی بودند اما رفته رفته شرایط بهتر شد و در فضای خوبی تمرین کردیم. چهار جلسه تمرین با وزنه و شش جلسه تمرین با توپ تا روز مسابقه خواهیم داشت. در کل وضعیت قابل قبول و خوبی است.


عطایی درباره تغییرات تیم هم گفت: دو بازیکن رفتند و سعادت با سرلک به ما پیوست. آنها هم شرایط خوبی دارند و امیدوارم خوب کار کنند. این دو بازیکن قبلاً با ما تمرین کرده اند و شرایط هماهنگی خوبی با عابران دارند و مشکلی وجود ندارد.


مربی تیم ملی والیبال درباره حضور مهمان افتخاری در تمرین امروز تیم ملی گفت: آشنایی من با دیمیتار زلاتانوف حدود 10 سال است و به دوران حضور حسین مدنی در تیم ملی برمی گردد و او همیشه مربیگری می کند. تیم. ایرانی “.


سرمربی تیم ملی والیبال در خصوص اینکه شرایط جت لگ بچه ها کاملا حل شده است، پاسخ داد: قطعا تا روز مسابقه حل می شود، البته شش ساعت، پنج یا شش ساعت طول می کشد. روزها بعداً سفر». الان وضعیت خیلی بهتر است و من خودم در روزهای اول اقامتم در صوفیه شب ها نخوابیدم و روزها تمرین کردم. من خیلی خیلی کم خوابیدم و بعضی از بچه ها این وضعیت را داشتند اما دیشب بهتر شد.


وی در خصوص وضعیت سلامتی و مصدومیت اعضای تیم گفت: با این حال همچنان مصدومیت های جزئی وجود دارد. وادی در دهه شصت کمی مشکل دارد و او را کمی محدود می کند اما این مانع از بازی بازیکن نمی شود. علی رمضانی امروز دچار مصدومیت جزئی شد که آسیب جدی نیست اما دستش ملتهب است. همانطور که گفتم، آسیب های جزئی مانع از بازی نمی شود.


عطایی در خصوص تمرین فردا (دوشنبه 20 خرداد) تیم ملی والیبال ایران گفت: طبق قانون تمرین، روز قبل از بازی باید در سالن اصلی مسابقات برگزار شود.


وی در پایان با اشاره به آنالیز تیم بلغارستان به عنوان حریف اول ایران در هفته دوم لیگ ملت های والیبال خاطرنشان کرد: از آنجایی که زودتر به صوفیه آمدیم سعی کردیم بررسی های دقیق تری انجام دهیم. امیدوارم در تمرینات باقیمانده اطلاعات حریف را به صورت مثبت به پسران منتقل کنیم و این در راستای موفقیت تیم باشد.


تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت‌ها از ساعت 21:30 روز سه‌شنبه 30 خرداد به مصاف بلغارستان می‌رود.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید