قطعنامه نهایی راهپیمایی ملی یوم الله در 13 نوامبر 1401


قطعنامه نهایی راهپیمایی ملی یوم الله در 13 نوامبر 1401


به گزارش ایلنا، متن قطعنامه پایانی راهپیمایی سراسری 22 آبان به شرح زیر است:


«نام خداوند بخشنده»


گرامیداشت 22 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی امسال مصادف با هفتمین مراسم شهدای شهدای حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام است که این جنایت شنیع و سکوت مدعیان حقوق بشر دلیلی بر عمق نفرت و تجسم شیطانی ظالم است. اعظم آمریکا دشمنی سرسخت و نشانه ای از دست دشمن آتش زا و عوامل خائن، جاهل و غافل او در برابر ملت بزرگ ایران اسلامی است و چالشی است که از 7 مرداد 1332 با سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. دولت ملی مصدق و با حوادث سه گانه این روز یعنی «تبعید». امام «قدس الله نافس الزکیه» در ترکیه در سال 1343، کشتار وحشیانه دانشجویان انقلابی توسط رژیم وحشیانه پهلوی ایزدی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در سال 1377 ادامه یافت و اکنون با ترور. دانشمندان و فرماندهان نظامی و حمایت از گروه‌های تروریستی وهابی و سلفی و منافقین، تجزیه طلبان و اغتشاشگران، شورای تلفیقی جنگ تداوم خود را نشان داده و در دستور کار سیاست‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای فعال در زمینه افسردگی مردم در جعل اخبار، تحریف‌شده و وارونه قرار گرفته است. تجزیه و تحلیل های پایین حقایق، کتمان جهات امیدوارکننده، بزرگ‌نمایی عیوب ریز و درشت، نشان دادن نیکی‌های بزرگ و البته با کمک مریدان خود در داخل کشور که با قلم‌فروشی و وطن‌فروشی و تیز کردن قمه به دشمن خدمت می‌کنند. اوباش و با بهره مندی از آزادی ها و امکانات کشور، شبکه های پروکسی آن به حرکت خود ادامه می دهند.


اکنون در این لحظه پرافتخار حماسه قامت و ایستادگی ایران اسلامی و در شرایطی که افول آمریکا آغاز شده و قدرت استکبار فروکش کرده و نشانه های انحطاط سیاسی و مدنی و اخلاقی و تفرقه و تفرقه خونین نمایان شده است. و پیکر بی مجوز این بت بزرگ در منطقه با خاک یکسان شد و از سوی دیگر ایران قدرتمند و مستقل با اراده ای شکست ناپذیر به حقیقتی انکارناپذیر در نظم نوین جهانی تبدیل شد. «خامنه ای رهبر» به جهانیان اعلام می کنیم:


1- شرکت کنندگان در این راهپیمایی با تجدید ائتلاف و تعهد با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رحمه الله و مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مد ظله العالی) به تمرکز بر وحدت و همگرایی حول محور هدایت فقه اسلامی. به رهنمودهای مقتدی عظیم الشان ملت ایران، در گذر از چهارراه تاریخی، تأکید، تبیین، تعمیق و ارتقای بینش نسل های آینده را می طلبیم. انقلاب به سوی این نعمت بی بدیل الهی.


2- ما شرکت کنندگان در این راهپیمایی با آگاهی از توطئه مرجفون با برنامه های سرویس های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی با کمک اشراف بدوی آل سعود و اشراف خرافاتی انگلیس آشنا هستیم. ، با خشونت سایبری بی سابقه و خونریزی هولناک شناختی، با چشم و گوش اسیر. با توجه به دنیای مجازی و با کمک برخی افراد مشهور و ناشناس و عوامل و مزدوران که در اغتشاشات اخیر شکست خورده اند، دست از سر جوانان این دیار برنمی دارند، لذا از خانواده ها، مربیان، معلمان و اساتید فرهیخته تقاضا داریم و مسئولان فرهنگی بصیر و دلسوز کشور برای حفظ هوشیاری، ارتباط و گفتگو با نسل جوان، بر تبیین حقایق و خنثی کردن نقشه دشمنان تمرکز کنند.


3- ما شرکت کنندگان در این راهپیمایی از مسئولان فرهنگی کشور بویژه وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رسانه های گروهی رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) را می خواهیم. حوزه جهاد و تولید محتوا و گنجاندن مضامین اسناد لانه جاسوسی در کتب درسی و با احساس مسئولیت در قبال برنامه ریزی برای مقابله با حجم عظیم مطالب کذب و تهمت ها و سخنان انحرافی که ذهن فعال جوانان ما را مورد هدف قرار می دهند. عمل کنید


4- ما شرکت کنندگان در این راهپیمایی ضمن اعلام حمایت از اقدامات انقلابی مجلس محترم، دولت ارزشی و جهادی و دستگاه محترم قضایی، بر رسیدگی مستمر به فتنه ها و اخلالگران، تاکید و بهره گیری از دیدگاه ها، قدرت تاکید داریم. و توانایی نخبگان جوان در گره گشایی از امور کشور با توجه به وخامت اوضاع، از مسئولین می خواهیم تا صف معترضان و اعتراضات آنان را از متعصبان جدا کرده و راهکارهای قانونی برای ابراز انتقاد در برخورد با مشکلات ارائه دهند. معیشت و رفاه مردم.


5- بسم الله مظلومان و خون مظلومانه ریخته شده شهدای امنیت و ایثارگران بارگاه مطهر حضرت شاهچراغ (سلام الله علیها) و عرض تسلیت به خانواده های داغدار و مردم. از شیراز و ملت ایران از نهادهای مسئول و دفاتر حقوقی و قضایی کشور تقاضا داریم عاملان این امر را به سزای اعمال خود برسانند و جنایات غم انگیز و فاجعه‌باران یک ماه اخیر را شناسایی و فورا به مجازات برسانند و همکاران رسانه سنتکام را تحریم کنند.


6- ما شرکت کنندگان در این راهپیمایی از دانشجویان و اساتید محترم، این پیشکسوتان گام دوم انقلاب اسلامی که با هوشمندی و بصیرت، با صلابت و صلابت، با مقاومت آگاهانه به مقابله با عوامل فتنه گر مراکز آموزشی پرداخته اند قدردانی می کنیم. و وظیفه مسئول از امت اسلامی ایران نیز می‌خواهیم که در برابر دست آتش‌زن و حرکتی که موجب تحقیر و بی‌احترامی به جان و امنیت و قداست مردم می‌شود، متحد بایستند و وحدت و انسجام خود را حفظ کنند.


7- ملت شهیدپرور، استقلال، اقتدار و امنیت ایران اسلامی را مرهون خون ده ها هزار شهید گرانقدر و تلاش فرزندان غیور ملت ایران و جان نیروهای حافظ امنیت می دانیم. کشور و تلاش های ایثارگرانه و ایثارگرانه آنها به ویژه شهدای مدافع امنیت کشور، شهدای محور مقاومت و شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، این نوید را می دهیم که همیشه راه پر رونق و روشن آنها را ادامه دهیم و قدردانی کنیم. ، حمایت و حفاظت از امنیت کشور است.


و سلام بر شما رحمت و برکات خدا بر او باد


جمعه 13 آبان 1401 هجری قمری


مطابق 8 ربیع الثانی 1444 هجری قمریانتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید