لزوم ارائه خدمات بیشتر به هیئت ها در ماه محرم


لزوم ارائه خدمات بیشتر به هیئت ها در ماه محرم

سخنگوی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی گفت: برای ارائه خدمات بهتر در نمایشگاه عطر سیب در محرم سال آینده باید برنامه ریزی دقیق تری در مدیریت شهری تهران و سازمان تبلیغات اسلامی انجام شود تا بتوانید به چندین گروه خدمت می کند.


به گزارش ایلنا، علیرضا نادعلی سخنگوی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه اختتامیه نمایشگاه عطر سیب ضمن بازدید از این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه مردمی از اقشار مختلف اجتماعی و اجتماعی در صف خدمت خادمان سیدالشهدا (علیه السلام) حضور داشتند و نکته حائز اهمیت این است که با توجه به گذشت بیش از دو سال از شیوع ویروس کرونا در کشور ، امسال نمایشگاه به بهترین شکل در پایتخت برگزار شد و خوشبختانه تا آخرین روز نمایشگاه از نمایشگاه عطر سیب با استقبال بسیار خوب شهروندان روبرو شد و تهرانی برپا شد و افراد زیادی از نمایشگاه دیدن کردند.


وی افزود: همچنین همکاری بسیار خوبی بین شهرداری تهران و سازمان تبلیغات اسلامی برای برگزاری نمایشگاه بوی سیب صورت گرفت و این نمایشگاه به بهترین نحو انجام شد. از سوی دیگر با توجه به استقبال گسترده از این نمایشگاه، مدیریت شهری تهران و سازمان تبلیغات اسلامی باید برای ارائه خدمات بهتر در نمایشگاه عطر سیب در ماه محرم سال آینده برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند تا بتوانید به گروه های بیشتری خدمت رسانی کنید.


رئیس کمیته مذهبی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از سوی دیگر ارائه گزارش سازمان فرهنگی شهرداری تهران در اتاق شورا می تواند به بزرگی این مراسم برای رفع نیازها کمک شایانی کند. به منظور برگزاری به بهترین شکل ممکن در محرم سال آینده.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید