ماشین اشتباهی را با اپلیکیشن درخواست و پرداخت کنید


یکی از پرکاربردترین سرویس‌های اپلیکیشن سوپراپلیکیشن، گروه خدمات خودرو است که کاربر می‌تواند با استفاده از آن به خدمات مختلفی مانند پرداخت عوارض بزرگراه، برنامه‌ریزی ترافیک، پارکینگ کنار جاده و پرداخت عوارض سالانه دسترسی داشته باشد. از ماشین

یک سرویس بسیار مفید که به تازگی در دسترس کاربران قرار گرفته است، امکان پرداخت اشتباه خودرو از طریق اپلیکیشن است. از جمله ویژگی های این سرویس جدید می توان به موارد زیر اشاره کرد: رفع فوری تخلفات نقل شده.

بنابراین در صورتی که کاربر توسط دوربین های راهنمایی و رانندگی یا خود پلیس جریمه شود، پس از بررسی می تواند لیست جرایم خود را در اپلیکیشن اپلیکیشن مشاهده کند و به این ترتیب. پرداخت نامنظم خودتان آن را انجام دهید

رفع فوری تخلفات: مزیت پرداخت هزینه تصادف جاده ای با برنامه

احتمالاً می دانید که پس از پرداخت هزینه نقض، چندین روز کاری طول می کشد تا نقض در سیستم ثبت و برطرف شود. اما با استفاده از برنامه شما کاربران می توانند پرداخت را به صورت مجموع و تک فاکتور انجام دهند. از این رو آن را در لحظه حل کنید با پلیس راهنمایی و رانندگی انجام می شود هرگونه تخلف صفر خواهد بود. این مشکل زمانی که خودرو توقیف می شود و رهاسازی آن منوط به پاکسازی جرایم و تخلفات است می تواند بسیار مفید باشد.

در حال حاضر در اپلیکیشن این امکان برای افراد فراهم شده است که تخلفات پلاک خود را به صورت تجمیع یا خلاصه دریافت کنند. وقتی جریمه می‌شوید، می‌توانید مکان، زمان و دلیل را ببینید.

در تخلفات ثبت شده توسط دوربین راهنمایی و رانندگی این امکان وجود دارد که بتوانید عکس تخلف خود را مشاهده کنید. همچنین برای استعلام خودروهایی که متعلق به شخص دیگری هستند اما به گوشی هوشمند دسترسی ندارند نیز می توانید درخواست نادرست آنها را دریافت کنید و امکان پرداخت هزینه نیز وجود دارد.

هنگامی که درخواستی از گوشی خود برای شخص دیگری دریافت می کنید، باید با وارد کردن شماره پلاک، کد کشور و شماره موبایل متعلق به آن شخص، خود را احراز هویت کنید و کد چند رقمی برای احراز هویت برای شماره ارسال می شود. با وارد کردن این کد، اعتبارسنجی انجام شده و امکان درخواست اطلاعات وجود دارد.

با این اپلیکیشن عوارض بزرگراه را پرداخت کنیدÛ برخط

از جمله خدمات موجود در اپلیکیشن و در زیر مجموعه خدمات خودرو می توان به خدمات عوارض بزرگراه اشاره کرد. یکی از اهداف اصلی سرویس Auto Up سهولت در پرداخت عوارض در بزرگراه های مجهز به زیرساخت عوارض الکترونیکی برای همه شهروندان است. از این رو برای دستیابی به این امر، اپ اپ در حال حاضر یکی از بزرگترین تجمیع کننده ها محسوب می شود که جامع ترین لیست بزرگراه های الکترونیک دولتی کشور را در اختیار دارد و امکان پرداخت آنلاین عوارض را برای کاربران فراهم کرده است.

پرداخت الکترونیکی عوارض مزایای زیادی دارد. اولین و مهمترین مزیت آن کاهش ترافیک در بزرگراه ها است. با پرداخت الکترونیکی عوارض، دیگر مجبور نیستید برای پرداخت عوارض و اتلاف وقت در صف باشید.

اپلیکیشن اپلیکیشن امکان درخواست و پرداخت عوارض بدون توقف را ارائه می دهد و می توانید تمامی هزینه های مربوط به بزرگراه ها و بزرگراه های تحت پوشش را به صورت الکترونیکی و بدون توقف پرداخت کنید. کافی است یک بار شماره پلاک و مشخصات وسیله نقلیه خود را ثبت کنید و از مزایای پرداخت آنلاین عوارض بزرگراه برخوردار شوید.

حتی فعال نگه داشتن گزینه پرداخت خودکار و با بارگذاری کیف پول Up به محض درخواست و تعیین مبلغ عوارض، آن مبلغ به صورت خودکار از کیف پول شما کسر شده و جزئیات مربوطه به اطلاع شما خواهد رسید. پرداخت ایمن و مطمئن و ذخیره سوابق پرداخت از دیگر مزایای اپلیکیشن در ارائه خدمات پرداخت عوارض بزرگراه است.

یکی دیگر از خدمات محبوب طرح ترافیک است. همانطور که می دانیم یکی از روش های رایج کنترل و مدیریت ترافیک شهری، اعمال طرح های ترافیکی در مناطق مختلف شهری است. با قابلیت تعبیه شده در اپلیکیشن، به کاربران تهرانی این امکان داده شد تا به راحتی کرایه ترافیک را در محدوده طرح ترافیک خود پرداخت کنند. به دنبال این هستیم که به زودی این سرویس را برای شهرهای بزرگ دیگر مانند تبریز، اصفهان و شیراز فعال کنیم.

یکی از خدمات دیگری که به کاربران ارائه می شود، خدمات سالانه عوارض خودرو کاربرانی که خودروی تهرانی دارند می توانند قبل از تحریم بدون مراجعه به مراکز خدمات شهری در زمان مقرر، عوارض سالیانه را از طریق این سرویس پرداخت کنند.

ضمناً دارندگان پلاک سایر شهرها می توانند با در دست داشتن شماره شناسایی عوارض سالانه خودروهای خود را پرداخت کنند. به منظور تکمیل خدمات پرداخت خودرو و ارائه لیست کامل خدمات، این امکان در اپلیکیشن اپلیکیشن ادغام شده است تا شهروندان مشهد، اصفهان، کاشان، شیراز و نوشهر بتوانند تعرفه های حاشیه ای پارکینگ را تسویه کنند.

کاربرانی که از این برنامه به عنوان یک برنامه اصلی استفاده می‌کنند، می‌توانند بیشتر پرداخت‌های خرد در بخش خودرو را با استفاده از برنامه و کیف پول خود انجام دهند. پرداخت از طریق کیف پول به ساده سازی و صرفه جویی در وقت کاربران کمک می کند. کافیست اپلیکیشن را از وبسایت آسان پرداخت دانلود کنید و با ثبت نام در آن از خدمات مختلف پرداخت الکترونیک بهره مند شوید.

هشدار! این مقاله صرفا جهت آشنایی شما با کسب و کار مهمان منتشر شده است و سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید