ما نباید روحیه جنگندگی را رها کنیم


ما نباید روحیه جنگندگی را رها کنیم

رئیس شورای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: اگر نگاهی به تاریخ دهه 60 از جنگ اول اعراب و رژیم صهیونیستی تا امروز بیندازیم، در می یابیم که ملت های اسلامی هر بار که به اعتقادات قرآنی خود پایبند بوده اند، قدرتمندتر شده اند. جنگ های 33 و 22 روزه این را ثابت می کند.


به گزارش ایلنا، محمدباقر قالیباف در دیدار با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی که امروز برگزار شد، اظهار کرد: در چهل سالی که درگیر بحث انقلاب، مبارزه و جهاد بودم و در کنار این تجربه، قیام 15 خرداد 42 امام خمینی (ره) و آغاز نهضت پیروزی انقلاب و مرور تجربه رهبرانقلاب به عنوان رهبر معظم انقلاب اسلامی را مطالعه و بازخوانی کرده ام. من فهمیده ام که نباید روحیه مبارزه را رها کرد و اگر لحظه ای در این عقیده شک کردیم، ذلت را بپذیریم.


رئیس قوه مقننه با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس، در تمام فراز و نشیب های انقلاب اسلامی، در حوادث لبنان، فلسطین، یمن و به هر طرف که نگاه کنید، سنت های الهی را می بینید، افزود: دهه 1960، از جنگ اول اعراب و رژیم، اگر به صهیونیسم تا امروز نگاه کنیم، درمی یابیم که ملت های اسلامی هر بار که اعتقادات قرآنی خود را حفظ می کنند، قدرتمندتر شده اند و جنگ های 33 و 22 روزه آن را ثابت می کند. و حوادث رمضان سال گذشته نشان می دهد که مبارزه و مبارزه تنها راز است: پیروزی است

قالیباف با اشاره به ارتباط برخی از کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی و سفر اخیر بایدن، افزود: هرچه فشار افکار عمومی بر دولت های مرتبط با رژیم صهیونیستی بیشتر شود، هزینه آن برای آنها بیشتر می شود.

زیاد نخاله: امروز نهضت مقاومت تأثیرگذارتر است و نقش مهم تری دارد

زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این دیدار با بیان اینکه خوشحالم در شرایطی که ایران قوی‌تر، قدرتمندتر و حضور پر رنگ‌تری در منطقه دارد، به جمهوری اسلامی سفر می‌کنم. : در سایه این شرایط، جنبش مقاومت نیز اثرگذاری بیشتری دارد و نقش پررنگ تری ایفا می کند.

وی با بیان اینکه حضور مردم فلسطین در مقاومت در خارج از مرزهای فلسطین که امتداد فعالیت های مقاومت است، تقویت می شود، افزود: در داخل فلسطین برای تقویت مقاومت به ویژه در حوزه مقاومت به نتایج خوبی دست یافته ایم. بانک غرب.

وی افزود: وضعیت مقاومت در غزه بسیار خوب است و نیروهای مقاومت توانسته اند قدرت و ظرفیت خود را حفظ کنند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی گفت: در شرایطی که شاهد آن هستیم، عده‌ای به سمت عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها پیش می‌روند که نیروهای مقاومت تقویت شده و نقش و حضور آنها در میدان تقویت می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه امروز هم دشمنان و هم دوستان آشکارتر می شوند و هویت آنها مشخص می شود که این امر در شرایط تحولات منطقه ای رخ داده است، گفت: می توانم بگویم که در حال حاضر مقاومت قوی تر و هماهنگ تر است و نگاه سیاسی و نظامی. نیروهای مقاومت نیز نزدیک شده اند.

نخاله با تأکید بر اینکه روز به روز بیشتر به یقین می‌رسیم که پیروزی نهایی در داخل و خارج از مرزهای فلسطین علیه آمریکا و متحدانش نزدیک‌تر می‌شود، تأکید کرد: امروز اسرائیل از هر سو در محاصره است و صدای ضعف صهیونیست‌ها این رژیم است. قویتر از همیشه و کمتر از گذشته توانمند است و این راه را تا پیروزی فلسطین با قدرت ادامه خواهیم داد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید