مبارزه در جام پلیکان؛ رضایی به مدال برنز دست یافت


مبارزه در جام پلیکان؛  رضایی به مدال برنز دست یافت

این مبارز کشورمان در مسابقات جام پلیکون به مدال برنز دست یافت.


به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام پلیکون، رضایی امشب به مدال برنز دست یافت اما نهدی بالی در وزن 97 کیلوگرم به مدال برنز دست پیدا نکرد. محمد حسینوند نیز امشب به مدال طلا دست یافت.


نتایج به شرح زیر است:


در وزن 67 کیلوگرم محمدجواد رضایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مورتن تورسن نروژی را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل حسرت جعفراف از آذربایجان با نتیجه 8 بر 3 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. رضایی در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۲ نیکلاس اوهلن سوئدی را شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 97 کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر ایگور آلوس دیگو از برزیل را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه یک بر یک مغلوب نیکلاس کاخلاشویلی از ایتالیا شد و با توجه به حضور این مبارز در دیدار پایانی راهی دیدار رده بندی شد. بالی در این دیدار با نتیجه 7 بر 4 مغلوب الکس زوکه مجارستانی شد و پنجم شد.

فردا در رقابت های سه وزن دوم 2 نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود می روند که قرعه کشی آنها به شرح زیر است:


در وزن 77 کیلوگرم با 9 شرکت کننده، امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف اولافسون سوئدی می رود.


در وزن 82 کیلوگرم که با حضور 8 کشتی گیر برگزار می شود، رسول گرمسیری در دور اول به مصاف کاتاراگا از مولداوی می رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور بعد، پیروز مبارزه وودز از مولداوی خواهد بود. ایالات متحده و مافه زولی از ایتالیا با هم مبارزه خواهند کرد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید