محمد عبدی زاده «رازهای پنهان» را به تصویر می کشد.


محمد عبدی زاده به تصویر می کشد

پیش تولید سریال 13 قسمتی «رازهای پنهان» به کارگردانی محمد عبدی زاده و تهیه کنندگی علیرضا محبی آغاز شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سریال، علیرضا محبی با اعلام این خبر گفت: قسمت اول این سریال ضبط شد اما بنا به دلایلی بازیگران و نام پروژه را تغییر دادم و با مذاکراتی که داشتم. با آقای عبدی زاده طبق تجربیاتی که دلیل انتخاب این کارگردان را ادامه دادن عنوان کرده اند. موضوع این سریال کمدی، جاسوسی، ماجرایی است که فصل اول آن در 13 قسمت برای پخش از رسانه های داخلی آماده شده است.


وی افزود: این سریال در شهرهای تهران، لواسان، ورامین، قرچک، کرج، اصفهان، نطنز و در صورت حمایت دولت در چند کشور همسایه تصویربرداری می شود. در حال حاضر مشغول انتخاب عوامل و مشاوره با بازیگران سینما و تلویزیون هستیم. با نهایی شدن فهرست عوامل و بازیگران، تصویربرداری این سریال آغاز می شود و مرداد ماه شروع تولید ما خواهد بود.


این تهیه کننده درباره موضوع سریالی که در دست تهیه دارد، بیان کرد: داستان سریال درباره شخصیت یک مهندس کامپیوتر و هکر است که به طور اتفاقی وارد یک شبکه جاسوسی موساد می شود و اطلاعات مهمی را از این شبکه ذخیره می کند. ماموریت شبکه جاسوسی موساد از کار انداختن رآکتورهای هسته ای و ترور دانشمندان هسته ای ایران برای جلوگیری از دستیابی ایران به بمب اتمی است. از طرفی فرمانده تیم عملیات موساد شباهت زیادی به این مهندس دارد. از آنجایی که این شبکه جاسوسی تحت نظارت افسران امنیتی کشور است، ماجرا برای این مهندس شکل جدیدی به خود می گیرد. .


از آثار قبلی محمد عبدی زاده می توان به فیلم های مجموعه تلویزیونی بچه های ایران، پایان عزا، دوال، عشق و خیانت، فهرست مرگ، اپرای هفت شهر عشق، طاعون قرن، ایل ونتو بلند میشه و حرامی عیار و ….


دیگر بازیگران این سریال عبارتند از: مدیر تولید و بازیگری تهیه کننده: مریم قاسم آبادی، مدیر هماهنگی و تولید: علی کفراش، دستیار کارگردان: شاهین عبدی زاده، طراح: علیرضا ترمشلو و مشاور نظامی: حسن راستگو.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید