مدافعان امنیت نقشه دشمن را خنثی کردند


    مدافعان امنیت نقشه دشمن را خنثی کردند

وزیر کشور با قدردانی از فرجا نوشت: اکنون که دشمنان و نفاق در مقابل ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی صف آرایی کرده اند، مدافعان امنیت مانند همیشه با روحیه انقلابی و پاسداری از ارزش های دینی و الهی، خود را به صف کرده اند. نقشه دشمنان را خنثی کرده اند.


به گزارش ایلنا، متن پیام احمد وحیدی به مناسبت هفته تجلیل از نیروی انتظامی به شرح زیر است:


«نام خداوند بخشنده


نیروی انتظامی نهادی برخاسته از متن مردم و انقلاب اسلامی است که با اتکا به اخلاق، صلابت، اقتدار و مجهز بودن به فناوری های نوین در کنار سایر نهادهای امنیتی کشور برای مقابله با عوامل ناامنی و شرارت می پردازد. کشور نقش موثر و مهمی در تامین امنیت پایدار دارد.


این نیرو علاوه بر تلاش برای برقراری نظم در کشور، به صورت 24 ساعته حضور داشت و با تمام توان در مواقع حساسی چون اپیدمی کرونا، برگزاری مراسم پیاده روی اربعین، مبارزه با مواد مخدر و قاچاق، به مردم خدمت رسانی کرد. و همچنین ناامنی سایبری.


اکنون نیز که دشمنان و منافقین در برابر ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی صف آرایی کرده اند، به بهانه واهی تضییع حقوق زنان، سعی در برهم زدن آرامش کشور و دامن زدن به ناامنی و نابسامانی دارند و هدف آن جلوگیری از پیشرفت است. و رشد جهانی کشور مدافعان امنیت مثل همیشه با نگاهی دقیق و آگاه به نیات و اهداف دشمنان و با روحیه انقلابی و پاسداری از ارزش های دینی و الهی نقشه دشمنان را خنثی کرده و بار دیگر نشان دادند. جهانی که حفاظت و دفاع از امنیت عمومی خط قرمز جمهوریت ایران اسلامی است.


در این سفر خطرناک جان بارکفان فرمانده نیروی انتظامی کشور حضور چشمگیر و فعالی در عرصه امنیتی از خود نشان داد و با درود بر روان پاک شهدای مدافع امنیت از زحمات مدافعان و مدافعان حرم قدردانی کرد. حافظان امنیت مردم در این برهه تاریخی که با ایمان الهی ایستادگی کردند و از خداوند متعال توفیق و خدمت بیشتر در راه اسلام و انقلاب و مردم را مسئلت دارم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید