مرحله سوم سود سهام بازماندگان امشب واریز می شود


به گزارش ایلنا دی سمت، محمود حسنلو به جزییات پایانی مرحله سوم پرداخت سود سهام باقی مانده اشاره کرد و افزود: امروز (یکشنبه) سومین مرحله از واریز باقی مانده سود سهام به حساب های شرکت سهامداران

وی گفت: در مجموع حدود 177 هزار تراکنش بانکی انجام شده که از این تعداد نزدیک به 86 هزار سپرده مربوط به سود سال 1397 بوده که در سال 1398 به حساب سهامداران واریز شده است.

حسنلو خاطرنشان کرد: 91 هزار سپرده مربوط به سود سال 1398 شرکت ها بوده که در اواخر دهه 1400 سپرده گذاری شده است.

معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی ادامه داد: ارزش این پرداخت ها برای سال 1397 بالغ بر 14 میلیارد تومان و برای سال 1398 بالغ بر 54 میلیارد تومان بوده است.

حسنلو با بیان اینکه سود هر یک از سهامداران محاسبه و اطلاعات سپرده در اختیار شبکه بانکی قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: واریز سود از طریق سیستم بانکی مطمئن انجام می شود. به این ترتیب این سود تا پایان شب به حساب ها واریز می شود.

وی گفت: بر اساس آمار ارائه شده اکنون بیش از یک میلیون و 800 هزار سهامدار عدالت وجود دارد که هنوز شماره شبای معتبر ارائه نکرده اند.

به گفته حسنلو، این افراد باید با مراجعه به سامانه سجام اطلاعات خود را وارد کنند تا در مرحله بعد سود این افراد واریز شود.

نماینده مردم سپرده گذاری مرکزی در پایان افزود: در مرحله اول و دوم به ترتیب 307 و 200 هزار نفر مشکل حساب های بانکی معتبر را حل و از مزایای سالانه سال 1398 و 1399 برخوردار شدند.

دیدگاهتان را بنویسید