مردان باید بخوانند: 15 رازی که زنان می خواهند بدانید


فکر می کنید چه عواملی باعث جذابیت شما برای خانم ها می شود؟ یعنی برای جلب توجه خانم ها داشتن اندام بلند یا صورت زیبا کافی است؟ تجربه نشان داده است که جذابیت فیزیکی و جذابیت عاشقانه به شخصیت افراد بستگی دارد و نه فقط ظاهر. در این مقاله به 15 راز زن می پردازیم که اگر آنها را بشناسید و طبق آنها عمل کنید به زودی چشمان همسرتان را می درخشید. شما با ما بمانید

1. دقت و توجه داشته باشید

مردانی که توجه و مراقبت می کنند برای خانم ها جذابیت بیشتری دارند، مخصوصا وقتی عصبانی هستند. دستان خود را دور همسرتان حلقه کنید، اشک های او را با دستمال پاک کنید و نشان دهید که ناراحتی او برای شما بسیار مهم است. دقت و توجه در برقراری ارتباط با زنان معجزه می کند.

2. جنتلمن باشید

زنان خیلی زود عاشق رفتارهای به اصطلاح «آقایان» می شوند. در جایی در اعماق وجودشان می‌خواهند مردشان رفتاری سنتی و کلاسیک داشته باشد، مخصوصاً در ابتدای رابطه‌ای که عشق و محبت شکل می‌گیرد. می توانید یک صندلی را بیرون بکشید تا روی آن بنشینید، در را باز کنید و منتظر بمانید تا اول برسد و هزاران تمرین دیگر که از شما یک جنتلمن واقعی می سازد.

3. خوب لباس بپوشید

مدهای مختلف می آیند و می روند، اما توجه مردان به نحوه لباس پوشیدن و لباس پوشیدنشان باید ثابت باشد. توجه خانم های ماه عسل به این مشکل جلب می شود. همسری بسازید که همسرتان دوست دارد ببیند. اگر شلوار جین تنگ مردانه را دوست ندارید یا دوست ندارید پیراهن های بلند و گشاد بپوشید، این افکار را از سر خود دور کنید. اگر ظاهر رسمی را دوست دارید، لباس مورد علاقه او را بپوشید.

4. قرمز بپوشید

خود زنان هرگز اعتراف نکرده‌اند، اما مطالعه روی ترجیحات ناخودآگاه زنان توسط روانشناسان نشان داده است که رنگ قرمز مردان را قدرتمندتر، جذاب‌تر و برای زنان خواستنی‌تر می‌کند. البته پوشیدن قرمز باعث می شود مردان کمتر مهربان به نظر برسند. این تصمیم شماست؛ آیا می خواهید برای زنان جذاب یا خوش برخورد باشید؟

5. عیب های خود را پنهان نکنید

هیچ چیز به اندازه یک مرد خوب که تلاش می کند عیب های خود را برطرف کند قلب زنان را مجذوب نمی کند. مفهوم “رشد” به ویژه برای زنان مهم است، بنابراین برای آنها بسیار جذاب است که مردی را ببینند که معایب خود را می داند، مانند اینکه بدانند به سرعت عصبانی می شود و سعی می کند آنها را برطرف کند.

6. فقط سر خود را تکان ندهید

همدلی و شفقت بدون تلاش برای ارائه راه حل

گوش دادن و گوش دادن متفاوت است. زن ها دوست دارند حرف های آنها را بشنوند. او به جای پاره کردن سوژه با تکان های آزاردهنده سر، از مکث در وسط جملات خود برای همدلی و پاسخ دلسوزانه استفاده می کند. فرض کنید، اگر او در محل کار از رئیس خود عصبانی است، بگویید: «روز خیلی سختی داشتی، واقعا متاسفم» و تا جایی که می توانید برای ارائه راه حل صبر کنید.

7. گوش کن، موعظه نکن

وقتی چیزی زنان را آزار می دهد و تحت فشار قرار می گیرند، انتظار دارند بدون نصیحت، بدون نصیحت و بدون تلاش برای تغییر شرایط به حرف هایشان گوش دهید! مردان ذاتاً به حل مشکلات نیاز دارند زیرا ذهنی راه حل گرا دارند. در حالی که خانم ها گاهی فقط 2 گوش می خواهند تا با آنها صحبت کنند و خالی کنند. گاهی سکوت و گوش دادن رابطه را عمیق تر می کند.

8. رابطه را خیلی سریع پیش نبرید

مردان معمولا دوست دارند خیلی سریع وارد یک رابطه شوند، در حالی که زنان از بودن در رابطه لذت بیشتری می برند. حتی اگر هدف شما این است که در نهایت با این زن ازدواج کنید، به او فرصتی برای ایجاد رابطه، درک متقابل و ایجاد علاقه بدهید. صبور باشید و به جای تصمیم گیری های عجولانه برای رابطه وقت بگذارید.

9. درخواست همسرتان برای رابطه جنسی ایمن را بپذیرید

تا زمانی که همسرتان تمایلی به بچه دار شدن ندارد و این موضوع را به صراحت بیان می کند، به تصمیم او احترام بگذارید و نشان دهید که این درخواست چقدر برای شما مهم است. خودتان به دنبال رابطه جنسی سالم تر و ایمن تر باشید و برای این کار اقدامات لازم را انجام دهید.

10. در مورد انتظارات خود از رابطه شفاف باشید

خجالتی بودن زنانه و تابو بودن رابطه جنسی باعث می شود که زنان کمتر در مورد انتظارات و انتظارات خود از ماجراجویی در اتاق خواب صحبت کنند. ادامه دهید و آنچه را که انتظار دارید که از آن راضی نشوید یا دوست ندارید انجام دهید را بگویید. مراقب کلمات و لحن خود باشید تا احساس بدی نسبت به همسرتان نداشته باشید. می توانید اینگونه شروع کنید: “من واقعاً دوست دارم …”

11. از عطر استفاده کنید

زنان دوست دارند پیراهن مردانه مورد علاقه خود را بپوشند یا آن را در آغوش بگیرند و بو کنند. محققان ادعا می کنند که عطر بدن مردانه به عنوان یک آرام بخش برای زنان عمل می کند.

12. به چشمان او نگاه کنید

آقایان معمولا ترجیح می دهند پشت میز، رستوران یا مکان های مختلف در کنار طرف مقابل بنشینند و از این طریق احساس راحتی بیشتری می کنند، اما باید بدانید که خانم ها مشتاق تماس چشمی هستند و این کمک می کند که رابطه را عمیق تر ببینید.

13. تا جایی که می توانید او را تحسین کنید

یکی از چیزهایی که باعث خوشحالی خانم ها می شود تمجید است. مطمئناً، تعریفی که آنها نخواستند! اگر می‌خواهید توجه یک زن را به خود جلب کنید، هر بار که لباس جدیدی می‌پوشد، سبک آرایش خود را تغییر می‌دهد یا مدل موی جدیدی را امتحان می‌کند، به او بگویید چقدر زیباتر است. کلمات را طوری بگویید که در قلب شما ساکن شوند.

۱۴. در مورد رابطه خود با او صحبت کنید

وقتی زنی می خواهد در مورد رابطه اش با شما صحبت کند، به این معنی نیست که شما کار اشتباهی انجام داده اید. خانم ها دوست دارند هر از چند گاهی در مورد کیفیت رابطه، درست یا نادرست بودن یا اینکه رابطه به کجا می رود صحبت کنند. از این گفتگو فرار نکنید؛ این گفتگوی ساده بعد از چند دقیقه شما را به شما نزدیکتر می کند.

۱۵. عشق ساده است، آن را پیچیده نکنید

حتی اگر یک عمر با هم زندگی کرده باشید، رفتارها و ژست های عاشقانه شما همیشه همسرتان را جذب می کند. یک دسته گل، یک شام صمیمی، چند بیت شعر عاشقانه، هر چند کلیشه ای به نظر برسد، حس قدردانی را در زنان برمی انگیزد.

آخرین کلمه

زنان عشق و جاذبه را متفاوت از مردان درک می کنند. زنان اغلب جذب ویژگی های مردانه می شوند که خود مردان نیز از آن بی خبرند. اگرچه بسیاری از آنها به سلیقه زنان مربوط می شود، اما معیارهایی به نام رازهای زنانه وجود دارد که مردان باید بدانند. در این مقاله ما به 15 مورد از رایج ترین آنها اشاره کرده ایم. اگر بیشتر بدانید عزیزان ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات ارزشمند شما هستیم.


پیوست کتاب الکترونیکی

اگر می خواهید دلیل بسیاری از رفتارهای احساسی همسرتان یا حتی خودتان در یک رابطه را بفهمید، حتما این کتاب را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید