مردم سیستان و بلوچستان اجازه تردد گروه های تروریستی را نمی دهند


مردم سیستان و بلوچستان اجازه تردد گروه های تروریستی را نمی دهند

فرمانده قرارگاه منطقه ای نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی گفت: غیور و بی مرز سیستان و بلوچستان در تمام این سال ها نشان داده اند که اجازه حرکت به گروه های تروریستی و مزدوران استکبار جهانی را نخواهند داد.


به گزارش ایلنا، در پیام سردار سرتیپ محمد کرمی فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس نسا آمده است:


مردم نجیب و نجیب سیستان و استان بلوچستان؛ برادران و خواهران گرامی


سلام


بی شک انقلاب اسلامی برای دستیابی به اهداف الهی و آرمان گرایانه خود از کینه دشمنان قسم خورده خود به سرکردگی آمریکای جنایتکار و رژیم منحوس صهیونیستی و مزدورانش مصون نخواهد ماند و تا آنجا که موفقیت نظام در دستیابی به این اهداف افزایش می یابد، همین رقم بر حجم توطئه ها و طراحی های چندشکل دشمنان می افزاید و حادثه روز جمعه 8 مهرماه در شهر زاهدان که منجر به شهادت عزیزان و مجروح شدن تعدادی از مردم شد. اثبات این ادعا توسط مردم.


مردم غیور و همسایه سیستان و بلوچستان در تمام این سال ها نشان داده اند که تا پای جان به اعتقادات دینی و سنت های قومی رایج پایبند بوده و به گروه های تروریستی و مزدوران استکبار جهانی که در صدد ایجاد ناامنی و هرج و مرج هستند مجوز داده اند. و اقدامات ضد امنیتی در بین مردم وجود دارد و نمی دهند.


ضمن عرض تسلیت به خانواده هایی که عزیزان خود را در این حادثه از دست دادند، برای همه آنها غفران الهی را خواستارم و به عنوان یک سرباز این امر را به اطلاع عموم مردم ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه می رساند. استان به شرح زیر:


1- فرزندان سبزپوش شما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه سایر نیروهای مسلح و نیروی انتظامی مانند گذشته آماده حفظ آرامش و امنیت شما عزیزان هستند، از جانفشانی و فداکاری دریغ نکنید. شهادت سردار سید حمیدرضا هاشمی معاون اطلاعات سپاه و عزیزان بسیجی که برای پایان دادن به هرج و مرج ایجاد شده مستقیماً روی صحنه حاضر شدند، گواه عهدی است که با هم بسته ایم. مردم.


2- آمیخته شدن خون شهدای اهل سنت و شیعه در این جمعیت بار دیگر این پیام را به دشمنان اعلام کرد که خواب هایی که برای این ولایت دیده اند تعبیر نمی شود و البته لزوم افزایش شهود و تلاش برای همه اعضا. ملت بخصوص علمای گرانقدر، بزرگان و بزرگان طوایف، معتمدین و نخبگان مردم در رفع شبهات و کمک به انسجام دلها و ایجاد آرامش به ویژه در بین نوجوانان و جوانان ناگزیرند.


3- حساب مردم از حساب اغتشاشگران و اغتشاشگران تخریب اموال خصوصی و دولتی متعلق به همه مردم برای همیشه جدا شود و مطمئن باشید که نظام مقتدر جمهوری اسلامی از همه توان قانونی برای شناسایی، تعقیب و مجازات استفاده خواهد کرد. مقصران و مدیران، کسانی که افکار عمومی را به گسترش ناامنی در استان تشویق کرده اند، مداخله خواهند کرد.


4- با آتش زدن مدارس، درمانگاه ها، آمبولانس ها، بانک ها، مغازه ها و پاساژهای کسب درآمد مردم و همچنین حمله به مراکز فرهنگی و آتش زدن قرآن ها، نقاب از چهره پلید این فتنه گران و ذات کثیف آنها برداشته شد. اسلام و ضد مردمی آنها را بیش از پیش نمایان ساخته است، لذا اغتشاش گران بدانند که حفظ آرامش و امنیت مردم صبور و غیور استان خط قرمز ماست و تا دستگیری و مجازات آنها کوتاه نخواهیم آمد. همه کسانی که اطلاعاتی در مورد این عوامل مزدور دارند از آنها می خواهیم با مراجعه به مراکز ذیصلاح سرعت و دقت را در این زمینه ارائه دهند.


5- دشمن مجروح که با تمام هجمه های رسانه ای شبکه های متخاصم و ظاهراً خارج از کشور به برکت هوشیاری مردم سیلی دیگری خورده است، با شایعه سازی و به ظاهر جلوه دادن ولایت سعی در رسیدن به اهداف شوم خود دارد. ناامن است، لذا از عموم مردم اعم از شیعه و سنی، فارس و بلوچ بویژه جوانان و نوجوانان این سرمایه های گرانبهای اسلام و انقلاب تقاضا داریم فریب تبلیغات زهرآگین کانال ها و شبکه های رسانه ای شیطانی را نخورند. شایعاتی که هر از چند گاهی منتشر می شود. توجه نکن


برای شما آرزوی سلامتی، بهروزی و موفقیت روزافزون دارم


و سلام بر تو و بر رحمت و برکات خدا.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید