مسدود کردن گسترده حساب های کاربری در بایننس:


مسدود کردن گسترده حساب های کاربری در بایننس:


بایننس تایید، احراز هویت بایننس، بلوک کردن بایننس و… همگی اصطلاحاتی هستند که این روزها بسیاری از دوستان و آشنایان آن را می شنوند. تحریم هایی که موسسات و صرافی های خارجی مانند بایننس برای کاربران ایرانی اعمال کرده اند، با توجه به شرایط فعلی این شرکت، اهمیت استفاده از خدمات موسسات مالی خارجی مانند بایننس، کوکوین و … مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است. تبدیل شدن به یکی از مهمترین چیزها برای مردم. امروز روش های باز کردن قفل حساب بایننس را معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.


مسدود شدن حساب کاربران ایرانی در صرافی بایننس این روزها به یک بحران جدی تبدیل شده است، سوال اینجاست که آیا راه حلی برای رفع انسداد حساب کاربران ایرانی در این صرافی ها وجود دارد؟! در شرایط فعلی چه راهکاری می توان در این زمینه به خانوارها ارائه داد.


بسیاری از کاربران ایرانی که با مشکل مسدود کردن حساب خود مواجه هستند، بدون اطلاع و آگاهی دست به اقدامات خودسرانه می زنند که عبارتند از:


  1. بسیاری از کاربران برای تایید اکانت بایننس خود از اسناد غیر واقعی و جعلی استفاده می کنند و این امر نه تنها مشکل آنها را حل نمی کند بلکه امکان کسب سرمایه آنها را نیز از بین می برد.
  2. یکی از اشتباهات رایجی که برای کاربران هنگام مسدود شدن حسابشان رخ می دهد این است که پس از مسدود شدن حساب کاربری خود، حساب کاربری خود را در این صرافی با هویت کشور ایران تایید و احراز هویت می کنند و در این صورت حساب کاربری خود را برای همیشه مسدود می کنند. .
  3. از دست دادن مهلت 7 روزه برای حل مشکل حساب.
  4. تغییرات متعدد IP و …


موارد فوق یکی از رایج ترین اشتباهات افراد در قفل کردن اکانت است که نه تنها مشکل آنها را حل نمی کند بلکه ضرر مالی جبران ناپذیری را برای کاربران به همراه دارد.


پایان رپورتاژ تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید