معرفی جدیدترین و ساده ترین دستگاه لاغری (لاغری موضعی + درمان ضد سلولیت و افتادگی پوست


دستگاهی که معرفی می کنیم اولین و تنها دستگاه خلاقانه و ابتکاری در دنیا برای لاغری موضعی است که نشان دهنده انقلابی بزرگ در این زمینه است. این دستگاه غیر تهاجمی ترین و ایمن ترین راه برای از بین بردن چربی های موضعی است که با استفاده از فناوری مایکروویو (Coolwaves™)، سلول های چربی را هدف قرار داده و از بین می برد، به درمان سلولیت کمک می کند و با لیفت صورت پوست را شل می کند و پوست را کاملاً از بین می برد.

آنچه در این مقاله می خوانید

معرفی جدیدترین دستگاه لاغری موضوعی

این دستگاه لاغری توسط یکی از معروف ترین و معتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی در جهان اختراع شده است. دستگاه مورد بحث بسیار نوآورانه است و به جرات می توان گفت که در حال حاضر هیچ دستگاهی به اندازه لاغری موضوعی، درمان سلولیت و سفت کردن پوست (یا رفع افتادگی پوست) پس از کاهش وزن موثر نیست.

این دستگاه لاغری برای چیست؟

چربی های موضعی را از بین ببرید

امواج این دستگاه با عبور از لایه های پوست، غشای سلول های چربی زیر پوست را هدف قرار می دهد. غشاء به طور کامل از بین می رود و سلول های چربی تجزیه و حل می شوند و رسوب ایجاد می کنند.

این رسوبات در واقع حالت مایعی هستند که حاوی سلول های تخریب شده هستند و به عنوان لیزات شناخته می شوند. این محتویات به طور طبیعی توسط متابولیسم سلولی از بین می روند و در نهایت از طریق ادرار و مدفوع دفع می شوند. برای بهترین نتیجه، نوشیدن آب زیاد در دوره چربی سوزی ضروری است و در عین حال پیاده روی به افراد توصیه می شود.

از بین بردن موثر سلولیت

یکی از عملکردهای جالب این دستگاه تحریک بافت همبند موجود در اطراف لوبول های چربی است. این کار باعث کاهش سلولیت و ترمیم کامل پوست می شود که به آن پوست پرتقال می گویند.

قبل و بعد از درمان ضد سلولیت

پوست را سفت کنید

یکی دیگر از کاربردهای این دستگاه کمک به تولید کلاژن برای سفت کردن پوست شل و افتاده است. این دستگاه به گونه ای عمل می کند که امواج ساطع شده از دستگاه، رشته های کلاژن در درم را منقبض می کند. این کار باعث تولید کلاژن بیشتر می شود و پوست را سفت می کند.

قبل و بعد از سفت شدن پوست

چرا این دستگاه بهترین دستگاه لاغری، درمان سلولیت و لیفت پوست موضعی در جهان است؟

تمامی آمار و نتایج مطالعات نشان می دهد که این دستگاه جدید بهترین دستگاه ممکن در زمینه کاهش وزن موضعی است. برخی از دلایل برتری این دستگاه نسبت به رقبای خود عبارتند از:

 • درمان موفقیت آمیز میلیون ها بیمار در سراسر جهان
 • رضایت بالای 95 درصد بیماران
 • 3 عملکرد (درمان سلولیت، رفع چربی و سفت کردن پوست) را در یک دستگاه ترکیب کنید
 • عملکرد سریع و موفقیت آمیز دستگاه (کمتر از 10 دقیقه برای هر منطقه)
 • دارای تاییدیه بیش از 30 کشور پیشرفته جهان (به صورت محدود به ایران نیز وارد می شود)
 • ایمن ترین و موثرترین دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه ها می باشد
 • برنده 2 جایزه معتبر بین المللی برای نوآوری در فناوری

نظر پزشکان و متخصصان خارجی در مورد این دستگاه چیست؟

این دستگاه در 35 کشور پیشرفته دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و پزشکان و متخصصان زیادی از آن استفاده کرده اند. نظرات برخی از پزشکان متخصص را در مورد این دستگاه لاغری بخوانید.

دکتر پائولو بنان

تعداد جلسات مورد نیاز برای برداشتن چربی های موضعی با این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها کمتر است (4 تا 5 جلسه یا کمتر). این دستگاه به طور موثر چربی های شکم، باسن و کمر را از بین می برد و تاثیر زیادی بر اندام تحتانی دارد. به نظر من استفاده از این دستگاه تنها نیست، با تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه، بیماران می توانند بدون هیچ درد و عارضه ای در درمان سلولیت و افتادگی پوست اطمینان بیشتری داشته باشند.

دکتر نیکولا زربیناتی

من به عنوان یک پزشک همیشه به روش های جدید علاقه مند هستم که علاوه بر کارکرد صحیح، بر ایمنی بیمار تمرکز دارد. تأثیر امواج مایکروویو بر روی این دستگاه درمان سلولیت واقعاً مرا شگفت زده کرد.

دکتر دانیله گالیمبرتی

من اصراری به استفاده از این دستگاه ندارم. من ابتدا از آن برای نواحی کوچک استفاده می‌کنم و بیماران من اغلب پس از دیدن نتایج رضایت‌بخش‌تر، تمایل دارند به مناطق دیگر عقب‌نشینی کنند.

نظر دکتر طاها عنبرا متخصص و جراح لاغری

دکتر عنبرا جراح لاغری با چندین سال سابقه در زمینه کاهش وزن و چاقی و با تجربه بیش از 6000 عمل جراحی لاغری با بررسی کامل دستگاه و با ذکر کاربردها و امکانات کارایی این دستگاه را تایید کرده و نظر زیر را دارد. در مورد این روش:

“این دستگاه یکی از ایمن ترین روش های حال حاضر دنیا برای لاغری موضعی، درمان سلولیت و سفت کردن پوست یا رفع شلی آن بعد از لاغری است. تصور اینکه این روش چقدر ایمن و موثرتر از روش ها باشد واقعا امیدوار کننده است. تهاجمی تر ( مانند لیپوساکشن یا دستگاه های دیگر) “خوشحالم که اکنون این دستگاه لاغری موضعی را در مطب خود دارم تا نتایج بهتری داشته باشم.”

تصاویر قبل و بعد از درمان با دستگاه لاغری + رفع سلولیت + سفت کردن پوست

قبل و بعد از درمان با دستگاه لاغری

درمان با این دستگاه چقدر موثر است؟

به جرات می توان گفت که این دستگاه ایمن ترین دستگاه لاغری موضعی در جهان است. امواج ساطع شده از این دستگاه (Cool Vivo) به گونه ای است که پس از انتشار مستقیماً توسط سلول های چربی جذب می شود.

حدود 20 درصد از امواج توسط لایه های پوست جذب می شود و 80 درصد به سلول های چربی می رسد. این به این دلیل است که دستگاه های موج تا حدی وارد زیر پوست می شوند و پوست بیشتر از بافت چربی تحت تأثیر قرار می گیرد.

ضریب نفوذ در دستگاه لاغری جدید
درجه نفوذ موج به دستگاه های دیگر

ColeView چیست و دقیقا در کاهش وزن موضعی چه نقشی دارد؟

امواج سرد اساساً فرکانس‌هایی هستند که توسط امواج مایکروویو انتخاب می‌شوند و جایگزین فرکانس رادیویی و کرایولیپولیز می‌شوند و به تمرکز انرژی بر روی سلول‌های چربی کمک می‌کنند. فناوری Cool View برخلاف دستگاه‌های مشابه، انرژی دستگاه، لایه‌های سطحی پوست را دور زده و انرژی را مستقیماً به چربی زیر جلدی منتقل می‌کند. این آسیب به ساختارهای پوست را کاهش می دهد و سلول های چربی را تحت تأثیر قرار می دهد.

مهمترین مزیت فناوری Cool View کاهش دمای پوست در عین از بین بردن چربی، سلولیت و سفت شدن پوست است.

تفاوت بین کاهش وزن با ماشین و مجسمه سازی چیست؟

مجسمه سازی اصطلاحی است که برای شکل دادن به بدن از طریق جراحی استفاده می شود. مجسمه سازی یک روش تهاجمی با عوارض بالقوه فراوان است و با وجود پیشرفت های جدید، این روش تقریبا منسوخ شده است. بر خلاف مجسمه‌سازی جراحی، کاهش وزن موضعی با دستگاه کاملاً ایمن و غیرتهاجمی است. در این روش هیچ برشی روی پوست ایجاد نمی شود. او بیهوشی ندارد و دوره نقاهتش بسیار بسیار کوتاه است.

آماده سازی قبل از درمان با این دستگاه

 • 7 روز قبل از درمان از قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید در ناحیه مورد نظر خودداری کنید.
 • به دلیل جذب بالای مایکروویو توسط آب، استفاده از مرطوب کننده ها و نرم کننده ها در ناحیه تحت درمان 48 ساعت قبل از درمان توصیه می شود.
 • برای تسهیل تخلیه مایعات بینابینی، باید 2 تا 3 لیتر آب در روز بنوشید. توصیه می شود این کار را ۲ تا ۳ روز قبل از درمان شروع و بعد از آن ادامه دهید.
 • در روز درمان دوش یا حمام بگیرید. پوست شما باید بدون آرایش، لوسیون، کرم و روغن بدن باشد.
 • اگر موهای بسیار ضخیم و متراکمی در نواحی تحت درمان دارید، لطفا قبل از قرار ملاقات، موهای خود را اصلاح کنید
 • سابقه پزشکی و داروهای خود را حتما با پزشک خود چک کنید.

مراقبت های بعد از لاغری با این دستگاه

پوست صورتی یا قرمز، حساسیت یا ناراحتی، تورم، سفتی بافت یا توده ممکن است در نواحی تحت درمان دیده شود. همه اینها عوارض جانبی مورد انتظار هستند که معمولاً بدون مداخله پزشکی از بین می روند.

 • آلرژی می تواند در اوایل روز درمان رخ دهد و می تواند تا دو هفته یا بیشتر ادامه یابد. در صورت لزوم از کیسه سرد برای تسکین آلرژی استفاده کنید
 • در صورت وجود برآمدگی و برجستگی ظرف چند روز یا چند ماه از بین می رود، پس نگران نباشید
 • روزی دو بار به مدت 10 دقیقه به آرامی ناحیه مورد نظر را ماساژ دهید. ماساژ باید تا جلسه بعدی ادامه یابد.
 • در صورت التهاب و قرمزی پوست از شستشو با آب گرم خودداری کنید
 • به بیمار توصیه می شود رژیم غذایی مناسبی داشته باشد و فعالیت بدنی متوسطی داشته باشد.
 • می توانید بلافاصله پس از درمان، فعالیت های عادی روزانه از جمله ورزش را از سر بگیرید.

کمی بیشتر در مورد کاهش وزن موضعی

بافت چربی اضافی می تواند به طور یکنواخت در تمام قسمت های بدن انباشته شود که نشان دهنده اضافه وزن و چاقی است. همچنین فقط قسمت‌هایی از بدن می‌توانند چربی اضافی داشته باشند و سایر قسمت‌ها می‌توانند کاملاً سالم باشند و بافت چربی اضافی نداشته باشند. به عنوان مثال، بازوها، ران ها، شکم، باسن، زیر چانه و … نواحی که معمولاً دارای چربی های ناحیه ای یا موضعی هستند و به تجزیه این نوع چربی ها کاهش وزن موضعی می گویند.

در کاهش وزن موضعی، هدف حذف یا کاهش بافت چربی است و می تواند جنبه درمانی یا حتی زیبایی داشته باشد. قبلا متوسل شدن به جراحی تهاجمی برای کاهش وزن موضعی و همچنین بیمار تحت بیهوشی عمومی یا حداقل بیهوشی موضعی رایج بود، اما امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی بدون بیهوشی یا بیهوشی در مدت کوتاهی انجام می شود. امکان مبارزه با چربی های منطقه ای وجود دارد.

پاسخ به سوالات متداول در مورد دستگاه های لاغری

آیا دستگاه سالم و مورد تایید است؟

بله دستگاه کاملا سالم و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. برای اطمینان از تایید بودن دستگاه خود لطفا به این لینک مراجعه کنید 👈 گواهی تایید وزارت بهداشت

آیا این دستگاه باعث کاهش چربی های چاق می شود؟

این دستگاه می تواند انرژی را در نواحی خاصی مانند گلو و چانه بدون آسیب رساندن به ساختارهای مجاور متمرکز کند. بنابراین کاهش و رفع چین و چروک یکی از کاربردهای دستگاه لاغری و پیکرتراشی است به طوری که پس از پایان کار نتایج به وضوح قابل مشاهده است.

کاهش وزن موضعی با این روش به چند جلسه نیاز دارد؟

معمولا حداقل 3 جلسه طول می کشد تا نتیجه بگیرید. فاصله جلسات هر 3 هفته یکبار می باشد.

آیا این روش فقط برای افراد چاق است یا فقط برای افرادی که وزن کم کرده اند؟

این روش برای افرادی که وزن کم کرده اند مفید است زیرا ممکن است پس از کاهش وزن دچار افتادگی پوست شوید. اما حتی افرادی که به هر دلیلی دارای چربی موضعی، سلولیت یا افتادگی پوست هستند نیز با این دستگاه قابل درمان هستند.

آیا این دستگاه برای حل کردن پوست صورت نیز مناسب است؟

بله، این دستگاه پوست شل را در بیشتر نواحی بدن سفت می کند. پوست صورت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

آیا درمان با این دستگاه نیاز به بستری شدن در بیمارستان و بیهوشی دارد؟

خیر، کاهش وزن موضعی به صورت سرپایی در مطب با کمک دستگاه جدید ما انجام می شود. او بیهوشی ندارد و نیازی به بستری شدن ندارد.

هزینه کاهش وزن محلی با دستگاه جدید چقدر است؟

هزینه بسته به میزان چربی منطقه یا هدف اصلی درمان (سلولیت، استحکام پوست یا چربی سوزی) و تعداد جلسات متفاوت است. هزینه بر اساس متراژ محاسبه می شود. به عنوان مثال، شکم و باسن به عنوان 3 ناحیه، بازوها به عنوان 1 ناحیه و ران ها به عنوان 2 ناحیه در نظر گرفته می شوند. اما برای بیماران دکتر عنبرا تخفیف در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید