مهاجری: آبروی تیم ما با نتایج همخوانی ندارد/ بازیکنان ما مسئولیتی ندارند


مهاجری: آبروی تیم ما با نتایج همخوانی ندارد/ بازیکنان ما مسئولیتی ندارند


به گزارش ایلنا، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: با توجه به تمریناتی که انجام داده بودیم و شرایطی که داشتیم فکر نمی کردیم بازیکنان به این شکل بازی کنند. بی پروا و غیرمسئولانه که در دقیقه اول به این راحتی گل می خوریم، تحت فشار به ما گل نزد و ما خودمان شرایط را مهیا کردیم. نمی‌دانم چه بگویم، ما فیلم‌های آموزشی را داریم، راه‌هایی برای رسیدن به گل ابداع کرده‌ایم، راه‌هایی برای گلزنی اندیشیده‌ایم. برای اولین بار می گویم که احساس مسئولیت بازیکنان بسیار ضعیف بود، باید فکری اساسی کرد.


مهاجری ادامه داد: شایستگی و اعتبار ما با تولید ما همخوانی ندارد، وقتی توپ را در اختیار داریم خوب هستیم اما وقتی توپ را از دست می دهیم متوقف می شویم، نمی توانیم در هر بازی چند گل بزنیم. هواداران و آنها هستند. بسیار خوب، وجود دارد. همچنین غیبت بازیکنان و سرما است. نریمان جهان و رنجبری را به زور به زمین فرستادیم و دستمان خالی بود.


سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در ادامه صحبت های خود گفت: می توانستیم به زمین بازگردیم اما توپ به تیرک دروازه برخورد کرد، امسال تیرک دروازه به ما لطفی ندارد، من چنین چیزی را تجربه نکرده ام. ما باید تغییراتی ایجاد کنیم و چند بازیکن بگیریم، مردم کمرشان را می شکنند، آبروی مسجد سلیمان خورده، همه ما مسئولیم، چیزی جز بهانه و شرم برایمان باقی نمانده است.


وی ادامه داد: ذهن بازیکن در زمین نیست، در یک دقیقه گل می خوریم و پنالتی می زنیم، مسئولیت لازم را نداریم، دو هفته پیش به بازیکنان گفتم همه نمی توانند بروند، دارم صحبت می کنم. به باشگاه برای دادن حق آنها تا نیم فصل، اما اگر شما بمانید.” بازی عادلانه.


مهاجری در نهایت گفت: داشتیم برمی گشتیم، بهتر بود با تراکتور و پلیس بازی کنیم، اما امروز مثل این است که روی ما آب سرد ریختند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید