مهاجری: بازی خوبی مقابل استقلال انجام دادیم


مهاجری: بازی خوبی مقابل استقلال انجام دادیم

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره دیدار مقابل استقلال تهران صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، رضا مهاجری مربی تیم نفت مسجد سلیمان پس از تساوی شاگردانش مقابل استقلال گفت: خسته نباشم به تماشاگرانمان بگویم که جو خوبی ایجاد کردند. این ثابت کرد که شکایت من از نبود سالن ورزشی بی اساس نیست. امروز 90 درصد ظرفیت ورزشگاه را داشتیم که حق ما بود.


وی ادامه داد: بازی پیچیده و تاکتیکی بود که در نیمه اول سه چهار موقعیت داشتیم. بعد از اینکه استقلال بازی طولانی را برای گلزنی انتخاب کرد، به خصوص در پایان بازی تحت فشار بودیم. امیدوارم فوتبال ما بهتر و بهتر شود اما برای اینکه شرمنده شما و مردم نباشیم نیاز به حمایت مالی و معنوی داریم.


سرمربی نفت گفت: این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید – این بازی ثابت کرد که شکست مقابل پیکان هم می تواند یک اتفاق فوتبالی باشد و بازیکنان ما بدانند که هر بار که عقب نشینی کنیم مجازات می شویم. امروز بازیکنان به مصاف استقلال رفتند، جنگیدند و تاکتیک های تیمی را اجرا کردند و بازی فوق العاده ای انجام دادیم. شاید این مسابقه می توانست با تساوی 1-1 یا 2-2 به پایان برسد که در این صورت لذت بیشتری داشت اما دروازه بان های دو تیم خوب کار کردند و مهاجمان بی دقت بودند. این تساوی چیزی از ارزش های دو تیم به ویژه تیم نفت کم نمی کند.


وی درباره داوری این دیدار نیز گفت: به تیم داوری خسته نباشید می گویم و در برخی صحنه ها انتظار داشتیم داور به نفع ما سوت بزند اما تیم داوری خوب بوده و برای آنها در آینده آرزوی موفقیت می کنم. .


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید