مهدوی کیا و تایید قطع همکاری با تیم امید: کاری به فوتبال ایران ندارم


مهدوی کیا و تایید قطع همکاری با تیم امید: کاری به فوتبال ایران ندارم

سرمربی تیم امید ایران با انتشار متنی در صفحه شخصی خود قطع همکاری با فدراسیون فوتبال را تایید کرد و به همین دلیل جدایی او از این تیم قطعی است.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چند وقت اخیر به ویژه پس از تغییراتی که در راس فدراسیون فوتبال رخ داد، سرنوشت نیمکت تیم امید ایران یکی از ابهاماتی بود که وجود داشت و با وجود اینکه هیچ خبر رسمی در این خصوص اعلام نشده است. قطع همکاری با مهدی مهدوی کیا اما صحبت ها برای انتخاب سرمربی این تیم نشان داده است که همکاری با او باید بسته تلقی شود. پس از اخراج اسکوچیچ از هدایت تیم ملی بزرگسالان، هدایت تیم امید به او پیشنهاد شد.


با وجود این حرف و حدیث ها، پرهیزکار دبیرکل فدراسیون فوتبال در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که فدراسیون فوتبال مایل به ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال ایران است و به همین دلیل رسانه ها به سراغ مهدوی کیا رفتند و نظر او را درباره این موضوع جویا شدند. این موضوع اما پاسخگوی تماس ها نبود و متنی که دقایقی پیش در استوری اینستاگرامش منتشر کرد دلیل آن را توضیح می دهد. سرمربی تیم امید تایید کرد که فعلاً کاری به فوتبال ایران ندارد و این به معنای پایان حضورش روی نیمکت این تیم است.


photo_222-10-04_12-42-52


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید