مهدی پور: همه تیم های پیش روی ما مانند آلومینیوم بازی می کنند


مهدی پور: همه تیم های پیش روی ما مانند آلومینیوم بازی می کنند


به گزارش ایلنا، مهدی مهدی پور پس از تساوی استقلال مقابل آلومینیوم گفت: ما کاملا درگیر بازی بودیم و فکر می کنم فوتبالی که داریم بازی می کنیم، فوتبال ایده آلی است.


وی در پاسخ به اینکه آلومینیوم اراک اتوبوس را پارک کرده بود، گفت: تقریبا سبک بازی اکثر تیم ها مقابل ما چه در خانه و چه در خارج از خانه یکسان شده است.


مهدی پور درباره بازی بسته هفته گذشته ذوب آهن و اینکه این مشکل استقلال را با مشکل مواجه می کند، گفت: در بازی با ذوب آهن شانس بسیار کمی داشتیم و توانستیم برنده بازی شویم. امروز موقعیت های زیادی داشتیم اما دروازه بان روز خوبی داشت و با وجود بازی خوبمان نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.


وی در پاسخ به این سوال که به گفته وی مشکل استقلال کجاست، گفت: فقط بدشانسی است؛ اما در نهایت این اتفاق افتاده است. امروز شرایط خوبی داشتیم و خیلی در خطر بودیم. اکثر پسرها یکی دو فرصت داشته اند که گل نزده اند، اما نوع فوتبال ما ایده آل است. ما باید جلو برویم و سعی کنیم مالکیت توپ بیشتری داشته باشیم، بیشتر درگیر بازی باشیم و موقعیت های گلزنی کنیم.


مهدی پور درباره حواشی دقایق پایانی بازی و قضاوت داور گفت: طبق آنچه که دیده ام فکر می کنم دو کارتی که اسماعیل شریفات گرفت درست بوده است. از طرفی در تکل ارسلان لغزید و فکر می کنم کارت زرد گرفت. امروز آقا وحید [کاظمی] او قضاوت خوبی داشت و مسلط بود و فقط در یک صحنه توانست برای ما پنالتی بگیرد و آن صحنه برای همه داوران سخت بود. فقط VAR می تواند به این صحنه ها کمک کند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید