مهمترین هدف دشمن از جنگ ملایم، دلسردی مردم از نظام اسلامی است


مهمترین هدف دشمن از جنگ ملایم، دلسردی مردم از نظام اسلامی است

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش، ناامیدی مردم از نظام اسلامی ایران را مهمترین هدف دشمن در جنگ نرم دانست.


به گزارش ایلنا، امیر احمدرضا پوردستان رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش در چهارمین مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناحیه درب قائم و شهدای کاشان ضمن محکومیت شهادت امام محمد باقر (ع) گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی در دورانی که دین زبانشان نیست بلکه در اعماق جانشان نفوذ کرده است دفاع مقدس خود را نشان داده است.


وی عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را برکت تلاش و فداکاری شهدا دانست و خاطرنشان کرد: اگر رشادت ها و جانفشانی های شهدا نبود، انقلاب اسلامی ایران پیروز نمی شد. عرصه های مختلف.”


رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش بر شرایط نامناسب دوران دفاع مقدس تاکید کرد و یادآور شد: در دوران دفاع مقدس علیرغم تحریم های اقتصادی دشمن علیه کشورمان و نبود امکانات کافی. تجهیزات جنگی، توانستیم رژیم بعث عراق را فتح کنیم.


سردار سرتیپ پوردستان با ادعای اینکه شهدا خالصانه و صادقانه وارد میدان جنگ شدند، گفت: این سنت الهی است که هرکس خالصانه به جنگ با دشمنان اسلام برود، خداوند او را یاری دهد.


وی با اشاره به نقشه ها و توطئه های دشمنان افزود: درست است که در دوران دفاع مقدس شرایط بسیار سخت و طاقت فرسایی داشتیم اما امروز با توطئه ها و ترفندهایی که دشمن علیه نظام اسلامی ایران طراحی کرده است. شرایط ما بسیار سخت تر و پیچیده تر از زمان جنگ است


رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کشور ما در حال حاضر درگیر جنگ نرم است، تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس به صورت چهره به چهره درگیر بوده ایم. با جنگ و جهاد اصغر روبرو شوید، اما امروز دشمن درگیر جنگی ملایم با عقاید و اعتقادات جوانان است، پس باید مراقب نقشه های دشمنان باشیم.


وی توسعه و ترویج فساد، فحشا، بی اعتدالی و زیر سوال بردن بنیان خانواده را یکی از اهداف دشمن در جنگ نرم عنوان کرد و اظهار داشت: دشمن در جنگ شیرین باورها و اعتقادات دینی و مذهبی جوانان کشورمان را هدف قرار داد.


رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ناامیدی مردم از نظام اسلامی ایران را مهمترین هدف دشمن در جنگ نرم خواند و گفت: دشمن به دنبال بدبین کردن مردم به نظام اسلامی است. انقلاب.


امیر سرتیپ پوردستان با بیان اینکه دشمن تلاش می کند حرکت رو به رشد کشور ما را کند کند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: هر چه به قله نزدیک شویم فشار دشمن با روش ها بر کشور ما بیشتر می شود. . “.


وی به روند رو به رشد اسلام در کشورهای اروپایی و آمریکایی اشاره کرد و گفت: برگزاری مراسم بزرگداشت سالار شهیدان، عزاداری ماه محرم، اعتکاف و مجالس با شکوه سلام کمنده موجب شکوفایی کانون های پرفروغ جوانان در خدمت رسانی می شود. اسلام.


وی همچنین به شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی اروپا و آمریکا اشاره کرد و گفت: بحران مواد مخدر، شلوغی زندان ها، تیراندازی های بی رویه، قتل و سرقت، تبعیض نژادی، گرانی و تورم از مهمترین مشکلات کنونی آمریکاست.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید