موتا: امیدوارم اتفاقات هفته گذشته تکرار نشود/ ساپینتو بازیکنان را به خوبی برای بازی فولاد آماده کرد


موتا: امیدوارم اتفاقات هفته گذشته تکرار نشود/ ساپینتو بازیکنان را به خوبی برای بازی فولاد آماده کرد

سرمربی تیم استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


به گزارش ایلنا، روی موتا، سرمربی تیم استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار با باشگاه فوتبال خوزستان گفت: یک بازی خانگی مقابل تیم خوبی داریم. فولاد بازیکنان خوبی دارد و در چند بازی اخیر گل چندانی به ثمر نرسانده اند و در دفاع عملکرد خوبی دارند و منتظر اشتباهات حریف هستند. باید تمرکز لازم را داشته باشیم. شرایط خوبی داریم و اعتماد به نفس بالایی داریم.


وی ادامه داد: امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و سه امتیاز را کسب کنیم. حیف که هواداران در ورزشگاه نیستند. می خواهیم پیروزی این دیدار را به هواداران و سرمربی تیم تقدیم کنیم. امیدوارم جو خوبی در بازی حاکم باشد و اتفاقات بازی هفته گذشته رخ ندهد. هر دو تیم باید روی کار خود تمرکز کنند و بهترین ها را برای تیم خود رقم بزنند.


وی در خصوص غیبت استقلال در این دیدار گفت: این موضوع به کادر مربیگری ما مربوط می شود و مشخص می شود چه کسانی بازی می کنند. محمدحسین زواری و آرمان رمضانی مصدوم هستند و بقیه بازیکنان در شرایط خوبی هستند.


موتا درباره غیبت ریکاردو ساپینتو روی نیمکت استقلال گفت: ساپینتو رهبر و رهبر همه ماست و حضور او بسیار مهم است. اشتیاق این مدیر به تیم کمک می کند. او در این دیدار در کنار تیم نخواهد بود و برای ایجاد شرایط خوب با بازیکنان کار کرده ایم. هفته خوبی داشتیم ساپینتو بازیکنان را به خوبی برای مسابقه آماده کرد و بازیکنان انگیزه دارند که برد بازی را به ساپینتو تقدیم کنند.


سرمربی استقلال درباره شرایط تیم فولاد و حضور وریا غفوری به عنوان بازیکن تیم فولاد گفت: بازی سختی در پیش داریم. فولاد تیم خوبی دارد و سرسخت است. او نقاط قوت قابل توجهی دارد و ما حریف را به خوبی آنالیز کرده ایم و می دانیم با چه چالش هایی روبرو هستیم. این بازی برای فولاد سخت خواهد بود. ما اعتماد به نفس داریم و خوب تمرین کرده ایم. وریا غفوری بازیکن سابق استقلال است و به عنوان حریف 90 دقیقه ای ما شناخته می شود.


موتا در خصوص عملکرد فنی استقلال در هفته های اخیر خاطرنشان کرد: زمانی که شروع کردیم در ابتدای فصل بودیم و در هر بازی در حال پیشرفت هستیم. می دانستیم کاری که انجام می دهیم در آینده برای ما مثمر ثمر خواهد بود. ما نسبت به فصل گذشته تغییراتی داشته ایم و روی ایده های مربی کار می کنیم و آنها را عملی می کنیم و از هم اکنون می توانید نتایج را ببینید. همه این تلاش ها دست به دست هم داده اند و شرایط در آینده بهتر خواهد شد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید