موج سنگین بازگشت زائران اربعین / پرهیز از بازگشت به مرزها برای خروج از کشور


موج سنگین بازگشت زائران اربعین / پرهیز از بازگشت به مرزها برای خروج از کشور

فرمانده انتظامی کشور به زائران حسینی توصیه کرد با توجه به بازگشت سنگین زائران اباعبدالله الحسین (ع) و شرایط سیاسی، از تردد به مرزها به ویژه مهران و شلمچه خودداری کنند تا در آستانه اربعین از کشور خارج شوند. مرز با عراق


به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در ویدئو کنفرانس با قرارگاه های اربعین فرج در سراسر کشور ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه کارکنان در این رسالت مقدس، ایام سوگواری امام حسین (ع) را تسلیت گفت. هر کدام با توجه به سیاست مرزی عراق، در آستانه اربعین حسینی، زائران ایرانی از بازگشت به مرزها خودداری کنند.


فرمانده کل انتظامی کشور هم اکنون تردد در محورهای منتهی به مرزهای شش گانه را شدید اما منظم دانست و گفت: به زائران عزیز توصیه می شود زمان بازگشت خود را مدیریت کرده و با مشکل و خواب آلودگی حرکت نکنند. در نزدیک ترین مکان استراحت کنید تا از خطرات جاده ها در امان باشند و به سلامت به مقصد برسند.


به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی خاطرنشان کرد: تمامی یگان های درگیر در این ماموریت عظیم اربعین حسینی برای تسهیل در تردد زائران، برقراری نظم و امنیت و ارائه خدمات بهینه به عاشقان حسینی با استفاده از سامانه های کنترل هوشمند تا زمان بازگشت کامل زائران به عاشقان حسینی کمک می کنند. از اربعین به محل تا با تمام قوا در انجام مأموریت خود کمک کنند.


یادآور می شود، سردار “اشتری” در این ویدئو کنفرانس آخرین وضعیت مرزی را بررسی و تمهیدات و اقدامات لازم را به قرارگاه های اربعین فرج در سراسر کشور ابلاغ کرد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید