مکنزی برند محبوب ایرانی ها در 3 سال گذشته است


با توجه به اهمیت جایگاه برند، امروزه شرکت ها به دنبال شناسایی برند خود و کسب جایگاه مناسب در بین مصرف کنندگان وفادار هستند. محبوبیت در بین مردم سهم بزرگی است که یک برند می تواند داشته باشد و فراتر از سهم بازار است.

به منظور نشان دادن محبوبیت یک برند در کشورمان، جشنواره ملی برندهای محبوب همه ساله در بخش ها و گروه های مختلف کالا و خدمات برگزار می شود. این جشنواره علاوه بر شناسایی برندهای ایرانی، بستری برای قدردانی از برندهای شناخته شده و مورد اعتماد از منظر مصرف کننده ارائه می دهد. البته، برندهای محبوبی که توسط مردم انتخاب می شوند، شناخت اصلی خود را از مصرف کنندگان دریافت می کنند و این بزرگترین افتخاری است که یک برند می تواند در بازار کسب کند.

نهمین نظرسنجی سالانه برندهای محبوب در بین مصرف کنندگان ایرانی از 14 اردیبهشت تا 24 تیرماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار شد و 83200 رای به ثبت رسید.

آبان عطار

به گفته مسئول تبلیغات و روابط عمومی برند مکنزی، امسال نیز این برند در نهمین جشنواره این برند محبوب در رشته کنسرو ماهی شرکت کرد و توانست برای سومین بار متوالی تندیس طلایی برند معروف را دریافت کند. سال

وی همچنین خاطرنشان کرد: این رویداد بزرگ سالانه بر اساس یک نظرسنجی مردمی بسیار مهم است زیرا نشان دهنده محبوبیت برندها در بین مردم است. وی هدف از حضور در این جشنواره را ایجاد فضای مناسب برای کمک به مصرف کنندگان در تصمیم گیری خرید و برنامه ریزی مدیران دانست.

برند مکنزی با هدف تامین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی در سراسر کشور از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است.

هشدار! این مقاله صرفا جهت آشنایی با کسب و کار مهمان منتشر شده است و سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد. اطلاعات بیشتردیدگاهتان را بنویسید