مینت | برنامه فوق العاده برای زنان


با اپلیکیشن نعنا می توانید سیکل قاعدگی خود را شبیه سازی کنید و طبق تقویم شمسی روزهای قاعدگی، روزهای قاعدگی، روزهای با احتمال باروری بالا، روز تخمک گذاری و دوره ایمن رابطه زناشویی را مشخص کنید.

اما این تمام ماجرا نیست! با کمک Mint Fit که بخش تخصصی تناسب اندام بانوان است. شما می توانید به اندام ایده آل خود برسید و اندامی را که همیشه آرزویش را داشتید بدست آورید. اگر از طرفداران ورزش هستید یا اصلا رابطه خوبی با ورزش ندارید یا می خواهید فقط با رژیم غذایی خوش اندام شوید، نعنا برای شماست، اپلیکیشنی تخصصی برای خانم ها پر از رژیم های لاغری/چاقی و متنوع. تمرینات

با کمک مربیان حرفه ای تناسب اندام نعناع، ​​می توانید رژیم غذایی مورد علاقه خود را دنبال کنید و برنامه تمرینی را هم در خانه و هم در باشگاه دریافت کنید. اما خبر خوبی برای شما داریم که دیگر خبری از رژیم های خشن و طاقت فرسا نیست. با کمک منوی باز رژیم غذایی نعنا، می توانید هر چیزی که دوست دارید بخورید، از پیتزا گرفته تا چلوکباب! اما ما به شما می گوییم که چقدر بخورید تا بتوانید از رژیم غذایی خود لذت ببرید و تناسب اندام داشته باشید.

بخش جدید دکتر نعنا دارای تعدادی ابزار است که می توانید از آنها برای تجربه یک دوره قاعدگی بی دغدغه و بهبود روابط زناشویی خود استفاده کنید.
تقویم تخمک گذاری
روش های پیشگیری از بارداری را معرفی کنید و بهترین روش را برای هر فرد بر اساس سوابق پزشکی و ترجیحات شخصی انتخاب کنید
برای تسکین علائم قاعدگی، داروهای خانگی ارائه دهید
تست آنلاین بارداری و تخمین احتمال بارداری یک فرد
نحوه استفاده از قرص های اورژانسی
ارائه راهکارهایی برای مدیریت و جبران فراموشی مصرف قرص های ضد بارداری
راه حل هایی برای تاخیر کوتاه مدت یا طولانی مدت قاعدگی ارائه دهید
علل ترشحات واژن هر فرد را شناسایی کرده و راه حل ارائه دهید

دیدگاهتان را بنویسید