میکنیوویچ: هیچ کس از لواندوفسکی به خاطر از دست دادن پنالتی عصبانی نیست


میکنیوویچ: هیچ کس از لواندوفسکی به خاطر از دست دادن پنالتی عصبانی نیست


به گزارش ایلنا، لهستان امشب اولین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2022 را مقابل مکزیک برگزار کرد و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد.


بهترین شانس گلزنی لهستان در این دیدار با اعلام پنالتی برای این تیم به دست آمد. این پنالتی به دلیل خطا روی روبرت لواندوفسکی توسط بازیکنان مکزیک اعلام شد و این مهاجم لهستانی باشگاه بارسلونا پشت توپ قرار گرفت و برخلاف تصور، توپ توسط مدافع مکزیک مهار شد.


اما سرمربی لهستان در پایان بازی به رسانه ها گفت که این پنالتی از دست رفته نباید دلیلی برای حمله به لواندوفسکی باشد و هیچکس در لهستان از دست او عصبانی نیست.


هیچ کس با لواندوفسکی عصبانی نیست. اجازه دهید صادقانه باشد


تیمی که در جام جهانی بازی می کند نمی تواند در بازی اول به تساوی بدون گل رضایت دهد. اما هیچ کس از رابرت لواندوفسکی عصبانی نیست. فراموش نکنیم که او تاکنون در بسیاری از مسابقات مهم لهستان چه گل هایی به ثمر رسانده است. در تورنمنت های قبلی، بازیکنان بزرگ پنالتی را از دست داده اند.


تحلیل بازی از نگاه سرمربی لهستان


این مسابقه از نزدیک مورد رقابت قرار گرفت. سبک بازی حریف باعث شد سبک خاصی را در پیش بگیریم و تغییرات خاصی را در نظر بگیریم. فکر می کنم از نظر دفاعی خوب بودیم. من به یاد ندارم مکزیک موقعیت های گلزنی زیادی داشته باشد. آن پنالتی شرم آور بود. بعد از آن موقعیت های دیگری پیش آمد که می توانستیم با آرامش بیشتری در محوطه جریمه حریف بازی کنیم.


من قدرت عربستان را می شناسم و بازی آنها را از نزدیک دیده ام. من قبلاً به شما خبرنگاران گفته ام که قدرت عربستان سعودی را در قطر خواهید دید. به همین دلیل بازی عربستان من را شگفت زده نکرد. اما صادقانه بگویم از برد آنها مقابل آرژانتین شگفت زده شدم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید