نحوه سفارش اینترنت نامحدود از ماهان نت


پرداخت پورسانت های مکرر برای تمدید اشتراک و خرید حجم های اضافی می تواند دغدغه اصلی کاربران اینترنت در نظر گرفته شود. در ایران اکثر شرکت ها اینترنت را به صورت حجم محدود یا مصرف منصفانه در اختیار مشترکان قرار می دهند. در این صورت با تمام شدن حجم، مشترکین برای استفاده مجدد از اینترنت باید مبلغی اضافی بپردازند. این مشکل هزینه زیادی را به کاربران سنگین اینترنت تحمیل می کند. برخی از شرکت های معتبر مانند ماهان نت نیز برای رفع چالش و جلب رضایت کاربران خود، سرویس اینترنت نامحدود را فعال کرده اند تا مشترکین بتوانند بدون دغدغه و محدودیت از فضای وب استفاده کنند.

در این مقاله خرید اینترنت نامحدود از ماهان نت را در چند مرحله ساده به شما آموزش می دهیم. بنابراین اگر شما نیز به دنبال خدمات ویژه و ارزشمند ماهان نت هستید، مطالعه این مقاله برای شما بسیار مفید خواهد بود.

گام اول؛ مناطق تحت پوشش اینترنت ماهانت را بررسی کنید

اولین قدم برای یادگیری خرید اینترنت نامحدود از ماهان نت، بررسی مناطق تحت پوشش این شرکت است. شرکت ماهان نت مناطق مختلف کشور را تحت پوشش خدمات اینترنتی خود قرار داده است و روز به روز بر این پوشش افزوده می شود. برای استفاده از سرویس نامحدود ماهان نت، ابتدا باید به صفحه خرید اینترنتی نامحدود خانگی رفته و مناطق تحت پوشش این سرویس را به دقت بررسی کنید. اگر محل سکونت خود را در میان مناطق تحت پوشش خدمات ماهان نت یافتید، سرویس اینترنت نامحدود را خریداری کنید.

آبان عطار

مرحله دوم؛ ثبت درخواست و خرید در اینترنت

پس از اینکه از پوشش مناسب ماهان نت در منطقه مورد نظر اطمینان حاصل کردید، باید درخواست خرید اینترنت نامحدود ماهان نت را ثبت کنید، برای خرید اینترنت نامحدود ماهان نت دو روش وجود دارد که در ادامه به ارائه آنها می پردازیم.

به خاطر داشته باشید که اتصال اینترنت نامحدود برای استفاده خانگی و مشاغل کوچک مناسب است. شرکت ها و سازمان های بزرگ می توانند به جای اینترنت نامحدود از اینترنت نقطه به نقطه استفاده کنند. با دانستن هزینه اینترنت نقطه به نقطه، اینترنت مناسب برای سازمان خود را خریداری کنید.

روش اول؛ با پشتیبانی ماهانت تماس بگیرید، ساده ترین راه برای خرید اینترنت نامحدود

آسان ترین راه برای خرید اینترنت نامحدود تماس با پشتیبانی ماهان نت می باشد.شماره تلفن 1514 پل ارتباطی مستقیم کاربران و کارشناسان فروش ماهان نت محسوب می شود. پس از گرفتن شماره به واحد فروش متصل شده و منطقه خود را به پشتیبانی ماهان نت گزارش دهید، کارشناس با بررسی منطقه مورد نظر شما سطح پوشش ماهان نت را بررسی کرده و مساعد بودن شرایط را تایید می کند.

روش دوم؛ لطفا به صفحه اینترنت نامحدود ماهان نت مراجعه کنید

اگر نمی توانید با کارشناسان ماهانت تماس بگیرید، وارد سایت ماهان نت به آدرس mahannet.ir شوید. سپس می توانید با مراجعه به صفحه فروش اینترنتی نامحدود سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت کامل اطلاعات، کارشناسان ماهانت با مشتری تماس گرفته و شرایط نصب و پیکربندی مودم را به اطلاع وی می رسانند. اگر کاربر ساکن تهران باشد، تیم CFS برای نصب و پیکربندی مودم در محل اعزام می شود. اگر مشتری در شهری غیر از تهران زندگی کند مودم برایش ارسال می شود. پس از دریافت مودم توسط مشترک، تیم CFS با وی تماس گرفته و مشتری را در نصب مودم راهنمایی می کند.

مرحله سوم؛ پرداخت اینترنتی ماهانت نامحدود

هزینه اینترنت نامحدود ماهانت را می توان قبل یا بعد از نصب مودم پرداخت کرد. این بدان معناست که کاربر می تواند هنگام ثبت سفارش، هزینه اینترنت را پرداخت کند. ضمناً در صورت تمایل مشتری، پس از نصب و پیکربندی کامل اینترنت، هزینه سرویس اینترنت نامحدود از وی اخذ می شود. هزینه اینترنت نامحدود بیشتر از اینترنت محدود است. بنابراین توصیه می شود در صورتی که جزو کاربران پرحجم اینترنت هستید، سرویس نامحدود خریداری کنید. خرید یک اتصال اینترنت خانگی معمولی برای کاربران کم مصرف ارزان تر خواهد بود.

با مزایای استفاده از اینترنت نامحدود ماهانت آشنا شوید

ماهانت از زیرساخت های متنوع و گسترده ای برای ارائه خدمات اینترنتی نامحدود خود استفاده می کند. این مشکل باعث گسترش گسترده مناطق تحت پوشش این شرکت شده است. علاوه بر این، سطح بالای زیرساخت، کیفیت و سرعت اینترنت بی سابقه ای را در اختیار مشترکان ماهان نت قرار می دهد.

ماهانت را می توان به عنوان تنها شرکت تضمین کننده سرعت اینترنت نامحدود برای سرویس tdlte معرفی کرد. یعنی در صورتی که کاربر از خرید سرویس امتناع کند، سیگنال ضعیف باشد و سرعت به کمتر از حد تعیین شده توسط شرکت برسد، سرویس توسط مشترک پس گرفته شده و هزینه به وی برگردانده می شود. به عنوان مثال اگر سرویسی با سرعت 8 مگابیت بر ثانیه از ماهان نت خریداری کنید و سرعت ارائه شده به این حد نرسد، مبلغ پرداختی به شما برگردانده می شود. این مشکل را می توان مهمترین مزیت خرید سرویس اینترنت نامحدود معرفی کرد.

ماهان نت بهترین ارائه دهنده اینترنت نامحدود در ایران

در این مقاله نحوه خرید اینترنت نامحدود از ماهان نت را به طور کامل معرفی کرده ایم تا با توجه به این نکات بتوانید اینترنت مورد نظر خود را به بهترین شکل خریداری کنید. اینترنت نامحدود تنها سرویس ماهان نت نیست. بلکه اینترنت خانگی، تجاری، نقطه به نقطه، tdlte و بی سیم را می توان مانند سایر خدمات ماهانت معرفی کرد. کاربران محترم می توانند از طریق شماره تلفن 1514 با پشتیبانی ماهان نت تماس حاصل نمایند کارشناسان ماهان نت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تا با توجه به بودجه و نیاز شما را در خرید بهترین اینترنت راهنمایی کنند.

هشدار! این مقاله صرفا جهت آشنایی با کسب و کار مهمان منتشر شده است و سایت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید