نحوه کار با اپلیکیشن Mint برای باردار شدن


اگر قصد بارداری دارید و مدتی در اینترنت جستجو کرده اید، احتمالاً نام اپلیکیشن نعنا و روش باردار شدن را شنیده اید. در این مقاله سعی داریم به معرفی این بخش و نحوه استفاده از آن بپردازیم.

نکته برجسته برنامه Mint

اپلیکیشن Mint نرم افزاری کامل و تخصصی در حوزه بانوان است که در 4 حوزه اصلی فعال است:

 • تلاش برای باردار شدن
 • دوره بارداری
 • پیشگیری از بارداری
 • تناسب اندام و تناسب اندام

بنابراین در هر مرحله از زندگی خود می توانید با کمک این اپلیکیشن زندگی راحت تر و سالم تری داشته باشید.

در قسمت بارداری به کمک سیکل قاعدگی این اپلیکیشن به راحتی می توانید سیکل قاعدگی خود را شبیه سازی کنید و تاریخ تقریبی خونریزی قاعدگی، تخمک گذاری، PMS و دوره ایمن رابطه جنسی را بیابید و سیکل قاعدگی خود را شبیه سازی کنید. پس با کمک روش بارداری او می توانید در کمترین زمان ممکن باردار شوید.

در دوران بارداری می توانید چرخه بارداری خود را شبیه سازی کنید و در هر هفته از بارداری خود نکات مهم و کلیدی آن هفته را بدانید.

در قسمت پیشگیری از بارداری راهکارهایی برای افزایش شانس موفقیت در پیشگیری از بارداری و آشنایی با استفاده صحیح از این روش ها به شما ارائه می شود. زیرا ممکن است با عدم استفاده صحیح از هیچ کدام، خطر بارداری افزایش یافته و سلامت شما به خطر بیفتد.

در قسمت تناسب اندام، در ابتدا به یک کالری شمار دسترسی خواهید داشت که می توانید از آن برای مدیریت کالری دریافتی روزانه خود استفاده کنید و می توانید از بین انواع برنامه های تناسب اندام تخصصی، از کاهش وزن گرفته تا بدنسازی و رژیم غذایی، یکی را انتخاب کنید.

راه باردار شدن با اپلیکیشن نعنا چیست؟

همانطور که از نام این بخش پیداست، برای باردار شدن باید مسیری را طی کرد و قدم های آن را برداشت. اکثر زوج ها فکر می کنند که باردار شدن تنها چیزی است که برای داشتن رابطه جنسی محافظت نشده لازم است. اما این تنها یک مرحله از 8 مرحله در مسیر بارداری است و برای بارداری موفق و همچنین بارداری سریع باید تمام این 8 مرحله را طی کنید.

این تفکر در مورد زوج ها باعث شده است که پس از چندین بار تلاش ناموفق تصور کنند که عقیم هستند و به روش های گران قیمت آزمایشگاهی مانند لقاح آزمایشگاهی متوسل شوند. در حالی که طبق آمار، تنها 10 درصد از زوج ها می توانند نابارور باشند و بقیه احتمالاً نمی دانند چگونه به طور صحیح و هدفمند باردار شوند.

مراحل سفر به سوی بارداری

روش باردار شدن با اپلیکیشن نعنا

روش باردار شدن با اپلیکیشن نعنا

این مسیر شامل 8 مرحله است و برای باردار شدن سریع باید تمام مراحل را به دقت انجام دهید. این مراحل عبارتند از:

 • بررسی اولیه
 • رژیم افزایش باروری یا رژیم تعیین جنسیت یا تنبلی تخمدان (بسته به ترجیح شما برای بارداری سریع یا انتخاب جنسیت جنین قبل از اقدام)
 • فعالیت بدنی و ورزش روزانه
 • تعلیق مناسب پیشگیری از بارداری
 • دقیق ترین زمان تخمک گذاری را پیدا کنید
 • شرایط رابطه
 • استفاده از تست بارداری
 • اطلاعیه بارداری

با دسترسی به این قسمت تمامی این مراحل را به صورت جزئی و با آموزش تصویری یاد خواهید گرفت و می توان گفت در زمینه بارداری حرفه ای خواهید شد.

طبق آماری که کاربران اپلیکیشن نعنا به دست آورده اند، بیش از 50 هزار نفر با کمک این بخش باردار شدند و بیش از 80 نفر از آنها به جنسیت مورد نظر دست یافتند.

برای دسترسی به این بخش، ابتدا باید به یک سری سوالات پاسخ دهید که شرایط شما و همسرتان را به دقت ارزیابی کند. سپس بر اساس پاسخ های شما مسیر بارداری برای شما طراحی می شود. همچنین توجه داشته باشید که در پاسخ به سوالات، اگر جنسیت نوزاد برای شما مهم است، رژیم تعیین جنسیت و اگر بارداری سریع برای شما مهم است، رژیم غذایی افزایش باروری یا تنبلی تخمدان را دریافت خواهید کرد. در ضمن اگر تنبلی تخمدان دارید یک سری تمرینات تخصصی برای رفع تنبلی تخمدان نیز دریافت خواهید کرد که در رفع علائم و در نتیجه تسریع بارداری بسیار موثر است.

برای دسترسی به سوالات پایه تحلیل شرایط می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

تجزیه و تحلیل وضعیت

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید