نظافت موکب جاماندگان اربعین با حضور 1500 سرباز / توزیع 3 تن کیسه زباله در بین عزاداران


نظافت موکب جاماندگان اربعین با حضور 1500 سرباز / توزیع 3 تن کیسه زباله در بین عزاداران

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از حضور 1500 کارگر در مسیر 14 کیلومتری پیاده روی جاماندگان اربعین برای پاکسازی خیابان ها خبر داد.


به گزارش ایلنا، محمدمهدی عزیزی با اشاره به همکاری این سازمان با 22 بخش برای رفت و روب و شست و شوی خیابان های منتهی به مسیر راهپیمایی جاماندگان اربعین گفت: از هفته گذشته دستور نظافت ویژه خیابان های 14 کیلومتری انجام شد. مسیر موکب کار کردیم و از تمام ظرفیت های مناطق به ویژه مناطق 20، 12، 17 و 16 استفاده کردیم.


وی گفت: نیروهای این سازمان در روز اربعین از ساعت 6 صبح تا 23 به صورت مستمر در مسیر راهپیمایی حضور خواهند داشت. ما خدمات لازم را به شهروندان ارائه می دهیم. همچنین در این روز بیش از 2000 مخزن ثابت در کنار موکب ها نصب و بیش از 3 تن کیسه زباله توزیع می شود.


مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران حضور مربیان این سازمان را برای ترغیب مردم به استفاده از مخازن زباله به عنوان یکی از برنامه های فرهنگی امسال در مراسم راهپیمایی اربعین معرفی کرد و تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است که زیرساخت های لازم را فراهم کنیم. از شهروندان می خواهیم از رها کردن زباله در اماکن عمومی خودداری کنند.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، وی در پایان خاطرنشان کرد: تمامی اقدامات مربوط به نظافت و پاکسازی مسیر عابر پیاده تا پایان روز شنبه انجام و سطح شهر انجام می شود. برای شهروندان در روز یکشنبه کاملا تمیز است.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید