نورافکن: دستور تیم ملی سرنوشت ساز و تعیین کننده است/ روزهای احتیاط در پیش داریم


نورافکن: دستور تیم ملی سرنوشت ساز و تعیین کننده است/ روزهای احتیاط در پیش داریم


به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امید نورافکن درباره آخرین وضعیت تیم ملی سی روز پس از اولین بازی ایران در جام جهانی اظهار داشت: فکر می کنم این زمین ها کمک زیادی به تیم ملی خواهد کرد. این برنامه هفتگی دانش ما را از تیم و در نهایت قدرت تیم ما را افزایش می دهد، زیرا دانش بازیکن را با بازیکن و مدیر را با بازیکن و بالعکس بهبود می بخشد. در روزهای احتیاطی که در آینده خواهیم داشت تاثیر این رشته ها را خواهیم دید.


وی افزود: در این سه فاز زمینی که به پایان رساندیم، علاوه بر تمرینات بدنی و روحی که انجام می دهیم، فیلم مسابقات رقبای خود را نیز تماشا می کنیم که باعث می شود شرایط حریفان را بهتر درک کنیم. این باعث افزایش انگیزه و افزایش تمرکز ما می شود. امیدوارم همه این تلاش ها و فداکاری ها به نتیجه برسد.


نورافکن با اشاره به نظم موجود در تیم ملی و جو زمین ها گفت: با این نظم بازیکنان با ذهنیتی کاملا آماده وارد زمین می شوند و پس از تمرین به باشگاه های خود باز می گردند. این نظم برای یک تیم ضروری است. ناگفته نماند که کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی این نظم را به خوبی در تیم ایجاد کرده است. امتیازات زیادی در این تیم وجود دارد اما به نظر من مهمترین نکته نظم و انضباط تیمی است که باعث ایجاد همدلی و اتحاد در تیم ملی شده است.


وی با اشاره به رقابت های جام جهانی در پیش رو گفت: تنها هدفم عدم حضور در جام جهانی است. طبیعی است که همه بازیکنان بخواهند در این تورنمنت بزرگ حضور داشته باشند، اما بزرگترین هدف من این است که بتوانم وظایفم را انجام دهم و کارهایی که بر دوش من گذاشته می شود را انجام دهم. هدفم شخصی نیست اما به تیم ملی کشورم فکر می کنم. شب و روز به تیم ملی و مسابقات حساسش فکر می کنم تا مفید باشم. ما در جام جهانی وظیفه بزرگی داریم و مطمئن باشید تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم ملی انجام می دهیم.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید