نگاهی به فعالیت های زنده یاد سید محمود دعایی در «به فردا برسید»


نگاهی به فعالیت های زنده یاد سید محمود دعایی در

یازدهمین قسمت از برنامه تلویزیونی «به فردا» با موضوع «رادیو در قرن چهاردهم» از شبکه چهار سیما پخش می شود.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی برنامه، برنامه تلویزیونی «به فردا» در یازدهمین قسمت «آغاز بی پایان رادیو در قرن چهاردهم» با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد.


“مقدمه ای بر ورود رادیو به ایران”، ” افتتاحیه با بودجه 80 هزار تومانی”، “تب حضور رادیو در ایران”، “روزنامه ها، رادیو و متحدان”، “سانسور رادیو توسط متفقین در ایران” اولین رادیو ساخت ایران “و استاد حسابی” و “دو توصیه امام خمینی (ره) به شهید مصطفی خمینی و زنده یاد محمود دعایی از بنیانگذاران رادیو نهضت روحانیت”


یکی از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این قسمت «دسترسی به فردا» است که سومین جمعه تیرماه ساعت 22:30 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.


«به فردا برسید» به نویسندگی و تهیه کنندگی علی زارعان و کارگردانی فؤاد صفاریان پور کاری از گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است که علاوه بر تحلیل اساسی ترین موضوعات روز، تصویری از آینده را برای مردم ترسیم می کند. قرن گذشته. .


این برنامه که توسط علیرضا شجاع نوری اجرا می شود، با دو رویکرد «بررسی تحولات قرن اخیر» و «آینده نگری و آینده پژوهی» به بررسی یکی از موضوعات و حوزه های اجتماعی مهم و تأثیرگذار در قالب عناصر مختلف می پردازد.


گفتگوی گذشته و آینده موضوع برنامه با حضور کارشناسان و متخصصان یکی از عناصر این برنامه است که مهمانان هزینه برنامه را پرداخت می کنند.


اردشیر رستمی راوی دیگر این برنامه است که در فضایی شاعرانه به طرح موضوعات مختلف می پردازد و معین الدین زارعان در یک شیء به معرفی مستندهای ساخته شده در سینما و تلویزیون کشور می پردازد. مستندهایی که تصویر روشنی از قرن چهاردهم در اختیار عموم قرار می دهند.


از دیگر عناصر این برنامه می توان به «دانش قرن چهاردهم (مستند کوتاه)» و «پدیده های قرن چهاردهم (رویدادها)» اشاره کرد.


«به فردا برسید» هر جمعه شب ساعت 22:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود. اولین بازپخش این برنامه ساعت 16 بعد از پخش، دومین بازپخش دوشنبه هر هفته ساعت 9:00 و بازپخش سوم جمعه بعد ساعت 16:00 است.


گفتنی است در قسمت اول و هشتم این برنامه به بررسی موضوعاتی چون «طنز در قرن چهاردهم»، «بررسی تغییرات جمعیتی ایران در قرن چهاردهم»، «شهرهای تاب آور قرن چهاردهم»، «یک سمینار صد سال نفت”، محیط زیست “و” مروری بر تاریخ 100 ساله حرم رضوی”، ارتباطات “و” صد سال معماری” با حضور صاحب نظران پخش شد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید