نگهداری روغن موتور قاچاق در انبار


نگهداری روغن موتور قاچاق در انبار

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 317 هزار لیتر روغن موتور و دنده خارجی قاچاق در این عملیات پلیسی خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ هدایت بهرامی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران در پی طرح و برنامه های خود برای برخورد با قاچاقچیان، از انبار روغن موتور و تعویض کالای قاچاق در یکی از انبارها در منطقه شور آباد ری مطلع شدند. شهرستان و موضوع را در دستور کار قرار داده است.


وی افزود: ماموران پس از شناسایی محل دقیق انبار و انجام بررسی های تخصصی با هماهنگی مقام قضائی از این انبار بازدید و در بازرسی از بشکه های 220 لیتری قاچاق 317 هزار لیتر روغن موتور و تعویض کالای قاچاق کشف کردند.


رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با تاکید بر اینکه کارشناسان در این خصوص ارزش روغن موتور و گیربکس کشف شده را 150 میلیارد ریال عنوان کردند، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از طرح شکایت تحویل داده شد. به مرجع قضایی برای اعمال قضایی.


سرهنگ بهرامی گفت: اینگونه طرح ها و اقدامات پلیسی در دستور کار این پلیس قرار دارد و با افرادی که در زمینه قاچاق کالا فعال هستند برخورد قاطع شده و این افراد تحویل قانون خواهند شد.


وی در خاتمه از شهروندان خواست در صورت مواجهه با قاچاق یا احتکار کالا با شماره تلفن 02166747343 یا 09999871392 با پلیس تماس بگیرند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید