نیاز به هم افزایی ظرفیت پلتفرم ها با چرخه غربالگری آنلاین


نیاز به هم افزایی ظرفیت پلتفرم ها با چرخه غربالگری آنلاین

دوازدهمین جلسه شورای راهبردی اکران با هدف هم افزایی ظرفیت بسترها با چرخه اکران آنلاین و ایجاد مکانیزم موثر و راهکار مشترک با حضور مدیران پلتفرم و نمایش خانگی برگزار شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی و سمعی و بصری، دوازدهمین جلسه شورای راهبردی اکران با حضور محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی کشور، منوچهر شهسواری مدیرعامل خانه سینما، غلامرضا موسوی رئیس اتحادیه تهیه کنندگان فیلم، حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه سینما شهر، همایون اسعدیان دبیر شورای صنفی نمایش، محمدقاصد اشرفی رئیس انجمن سینماگران، محمدرضا فرجی عضو شورای راهبردی اکران، روح الله سهرابی مدیرکل پخش و پخش فیلم، علی سرتیپی مدیر تهیه کنندگان فیلم مرکز پخش و مدیر سامانه فیلم نت محمد جواد شکوری مقدم، مدیرعامل صبا ایده اینس تیتراژ (آپارات و فیلمو) مجید محسنی مدیر برنامه فیلمو، مهدی یزدانی مدیر نماوا و یزدان عشیری مشاور رئیس سازمان و مدیر کل روابط عمومی در سالن شهید آوینی برگزار شد. سازمان سینمایی .


این نشست بر هم افزایی ظرفیت بسترها با چرخه اکران آنلاین و دستیابی به سازوکار موثر و راهکاری مشترک برای تقویت اکران فیلم ها متمرکز بود. اعضای حاضر در خصوص تعاملات بین پلتفرم ها و فیلم ها، انتشار خدمات تبلیغاتی در سکوها و سینماها، طراحی بسته های خبری فرهنگی (گیشه فرهنگی) در راستای رونق سینماها، رتبه بندی تولیدات سینمایی برای گروه های مختلف مخاطبان پلتفرم و … تبادل نظر کردند.


رئیس سازمان سینمایی در سخنان خود ضمن تشکر از همکاری تریبون ها با فیلم های سینمای ایران، بر اهمیت و ضرورت این هم افزایی تاکید کرد و گفت: همکاری شورای راهبردی و تریبون ها را قابل تقدیر می دانم و این امر نشان می دهد که همه ما در این زمینه هستیم، دغدغه های مشترکی داریم.


وی ادامه داد: به نظر می رسد گردانندگان پلتفرم، شورای اصناف و موسسه سینما شهر باید بسته پیشنهادی را به شورای راهبردی ارائه دهند تا به راهکارهای عینی تری در زمینه اکران و تبلیغات آنلاین فیلم ها برسیم.


بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه اعضای شورای راهبردی اکران به منظور تقویت و تسهیل همکاری ها در راستای رفع مشکلات سینماها و اخذ مجوز، ایمنی با سران سازمان آتش نشانی تهران گفتگو کردند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید