هرج و مرج نتیجه فضای مجازی آزاد است


هرج و مرج نتیجه فضای مجازی آزاد است

معاون هماهنگ کننده سپاه تاکید کرد: این هرج و مرج ها حاصل فضای مجازی آزاد است که مسئولان ذی صلاح ترجیح داده اند مدیریت آن در دست دشمن بماند.


به گزارش ایلنا، سردار محمدرضا نقدی مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس صبح امروز در مرکز فرماندهی الکترونیک سپاه برگزار شد و گفت: حمله دشمن همچنان ادامه دارد. دفاع مقدس در تمام این سال ها ادامه داشته است و خداوند همواره به عهد خود مبنی بر ماندگاری و پایداری پیروزی مومنان، همانگونه که در دفاع مقدس اتفاق افتاد، عمل کرده است.


وی ادامه داد: تمام دنیا برای تجهیز رژیم بعث وارد عمل شدند و هر سلاح گم شده بلافاصله با بهترین سلاح روز جایگزین شد.


معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه دشمن ما با 300 فروند هواپیمای جنگی متعارف وارد جنگ شد و با 610 فروند هواپیمای پیشرفته عازم جنگ شد، اظهار داشت: دشمن با 3500 دستگاه تانک وارد جنگ شد و با وجود از دست دادن 7360 دستگاه تانک در پایان جنگ، جنگ. با بیش از 5500 تانک مدرن به پایان رسید، اما با وجود همه این امکانات شکست خورد.


به گفته نقدی، امروز تهاجم در عرصه جنگ رسانه ای و عملیات روانی ادامه دارد و این روزها می بینید که چگونه امپراتوری رسانه ای دشمن، مرگ تصادفی یک زن را که می تواند هر انسانی را تحت تاثیر قرار دهد، بهانه ای برای رسانه های خود قرار می دهد و اشک تمساح می ریزد


وی با اشاره به جنایات برخی از کشورهای همسایه گفت: آل سعود که خشن ترین رژیم منطقه است عدنان خاشقجی را در سفارتش در ترکیه با اره برقی به سردی کوبید و این مشکل برای دی. از سوی دیگر یک نوجوان 14 ساله را به دلیل پخش اعلامیه در روز روشن با شمشیر کشت.


معاون هماهنگ کننده سپاه تاکید کرد: رژیمی که صدها هزار یمنی را قتل عام و بی خانمان کرد و اتوبوس قاریان جوان یمنی را بمباران کرد و همه جوانان و کودکان را به شهادت رساند، چشمی در مقابل این جنایت جمعی نبست. و اینک عزادار مرگ تصادفی یک ایرانی. و رسانه های وی شب و روز در این غم ندارند، خاطرنشان کرد: رژیم آمریکا صدها هزار عراقی را کشته است، ننگ شکنجه گاه های گوانتانامو و ابوغریب را که هزاران کشته یا مجروح شده اند، تحمل می کند و فیلم این ها جنایات توسط معترضان ارتش خودشان آزاد شد.


به گفته نقدی، همه دنیا در مقابل این همه جنایات فجیع دیده اند، اما «آه» نگفتند، حالا آمریکا با مرگ تصادفی زنی که با بمباران شفاخانه قندوز در افغانستان صدها تن را به قتل رساند، همدردی کرده است. بیماران، پزشکان، زنان باردار و نوزادان، کشته و خون آلود شد، اکنون برای مرگ تصادفی یک نفر اشک می‌ریزد.


وی افزود: رژیم کودک کش صهیونیستی که هر روز کودکان مظلوم را به خاک و خون می کشد، دو ماه پیش در یک حمله به پرورشگاهی در قنا در جنوب لبنان 106 نفر را کشت و یک خبرنگار را نیز با اصابت مستقیم به شهادت رساند. مدافعان حقوق بشر شده اند و از درد مرگ بانوی ایرانی نه خواب دارند و نه خوراکی و تمام توان خود را به صحنه آورده اند تا آشوب به خیابان بیاورند.


معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برخی افراد ظالم فضای مجازی را بستری برای توهین و تهمت به نیروی انتظامی قرار داده اند، گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی و نماد امنیت کشور است. ، هر روز برای امنیت و آسایش مردم فداکاری و فداکاری می کند، مردم شهدای این نیرو را که با قاچاقچیان مواد مخدر ارتباط دارد را در مرزها دفن می کنند، مورد تهمت و تهمت قرار می گیرند.


نقدی با بیان اینکه مقامات قضایی و اجرایی قول رسیدگی به پرونده حادثه مهسا امینی را داده اند، گفت: در صورت عدم تعقیب و مجازات تهمت کاران و اهانت کنندگان به نیروی انتظامی، امنیت کشور و مردم را به خطر انداخته اند. آنها را نبخش


وی با بیان اینکه صاحبان کانال ها و سایت هایی که دروغ و شبهه پراکنی می کنند و خود را با آل سعود همسو کرده اند باید در دادگاه پاسخگوی تهمت هایی که به پلیس زده اند، باشند و یادآور شد: این هرج و مرج ها نتیجه فضای مجازی است که مقامات ذیصلاح ترجیح داده اند مدیریت آن در دست دشمن باقی بماند و تا زمانی که مدیریت فضای مجازی در اختیار دشمنان این ملت باشد، می توانند با عملیات روانی، هر حادثه ای را به ناامنی و اغتشاش تبدیل کنند. .


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید