هزینه جراحی اسلیو معده چقدر است؟ | محدوده قیمت جراحی اسلیو جراح لاغری


هزینه عمل کاف معده به حداقل 4 عامل مهم بستگی دارد. این مقاله را بخوانید تا از آخرین هزینه این روش در ایران مطلع شوید و ببینید دقیقا چه عواملی بر این هزینه مستقیم و غیرمستقیم تأثیر می گذارد. در این مقاله لیست شرکت های بیمه ای که دکتر طاها عنبرا طرف قرارداد با آنها هستند را نیز مشاهده خواهید کرد. ابتدا توصیه می شود در صورتی که هنوز با عمل اسلیو معده آشنایی ندارید، لینک مشخص شده را باز کنید تا 0 تا 100 این عمل را دریافت کنید.

هزینه جراحی اسلیو معده تقریبا چقدر است؟

هزینه این عمل لاغری تقریباً (و نه کامل) بین 53 تا 60 میلیون تومان است.

تصویر شماتیک از عمل اسلیو معده
تصویر معده که در عمل اسلیو معده 70 درصد کاهش یافت

هزینه ذکر شده بدون در نظر گرفتن عوارض عمل است

اگر کاندیدای مناسبی برای جراحی اسلیو معده هستید، اگر قبل از عمل به دستورات جراح لاغری عمل کرده باشید و اتفاق خاصی در حین عمل نیفتد، عمل بسیار سریع و با موفقیت انجام خواهد شد و حدود 24 ساعت 48 وقت خواهید داشت. از بیمارستان مرخص می شوند.

تصویر بیمار دراز کشیده روی تخت برای مراقبت های ویژه بعد از عمل اسلیو معده

اگر شرایط فوق مناسب شما نباشد و مجبور شوید چند روز دیگر در بیمارستان بمانید یا در بخش های مراقبت های ویژه و مراقبت های ویژه بستری شوید، هزینه عمل اسلیو معده بیشتر خواهد بود. البته در بیش از 90 درصد بیماران پس از 24 ساعت یا بیشتر با وضعیت عمومی خوب و بدون مشکل خاصی از بیمارستان مرخص می شوند و نیازی به پرداخت هزینه بیشتر برای اسلیو معده ندارند.

قیمت عمل اسلیو معده به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل زیادی بر قیمت تمام شده تأثیر می گذارند و می توانند آن را افزایش یا کاهش دهند. اما این 4 عامل مهم ترین هستند و بیشترین تاثیر را دارند:

 • نوع بیمارستانی که در آن فعالیت می کنید (خصوصی یا دولتی)
 • تخصص جراحي كه شما را جراحي كرده است (متخصص يا غيرمتخصص)
 • پوشش بیمه ای (پایه و تکمیلی)
 • شهر محل سکونت

قیمت اسلیو معده دقیقا چقدر است؟

بیشتر هزینه ها صرف معاینه، اتاق عمل و بستری می شود که پس از این 3 مورد باید حقوق جراح نیز در نظر گرفته شود. به طور کلی هزینه ای که برای این عملیات اختصاص می دهید در موارد زیر هزینه می شود:

 • بستری شدن در بیمارستان (تخت معمولی یا مراقبت های ویژه)
 • دارو + لوازم بخش
 • جراح
 • هزینه اتاق عمل
 • بیهوشی
 • آزمایشگاه
 • تصویربرداری
 • دارو + یا لوازم
 • فیزیوتراپی
 • متفرقه (شامل ویزیت + مشاوره + برنامه غذایی و …)

دکتر طاها عنبرا در کدام بیمارستان جراحی اسلیو انجام می دهد؟

در حال حاضر دکتر انبار کلیه اعمال اسلیو را در بیمارستان تندیس برای بیماران خود انجام می دهد. این بیمارستان یکی از بهترین مراکز درمانی و جراحی تهران می باشد و بیماران می توانند با اطمینان خاطر خود را برای جراحی در این بیمارستان آماده کنند.

بیمارستان تندیس با چه بیمه هایی اقدام می کند؟

بیمارستان تندیل طرف قرارداد شرکت های بیمه مندرج در جدول زیر می باشد. بنابراین افرادی که نیاز به جراحی دارند می توانند با بیمه های زیر هزینه اسلیو معده خود را کاهش دهند:

نام بیمه برخط
بیمه کوثر
بیمه بانک ملی
تامین اجتماعی (SOS)
بیمه البرز
بیمه ایران
بیمه آسیا
بیمه بانک های تجاری
بیمه بانک توسعه صادرات
بیمه بانک سپه
بیمه صنعت و بانک من
بیمه بانک ملت
بیمه بانک کشاورزی
بیمه بانک مرکزی
بیمه بیمه ما
سفیران سلامت بیمه آرمان
بیمه تعاون
بیمه دانا
بیمه سامان (سامان هوانوردی)
بیمه سرمد
بیمه صندوق بازنشستگی شرکت نفت
بیمه کارآفرین
بیمه معلم
بیمه ملی
بیمه میهن
بیمه جدید
بیمه خانه
بیمه پارسیانا

هزینه کمربند شکمی با بیمه پایه و بیمه تکمیلی چقدر است؟

بیمه تکمیلی نقش مهمی در کاهش هزینه ها ندارد و تحت شرایطی با پرداخت بخشی از هزینه ها موافقت می کنند. به عنوان مثال اکثر بیمه های تکمیلی فقط افراد با شاخص توده بدنی یا شاخص توده بدنی 40 یا بیشتر را تحت پوشش قرار می دهند.البته تحت پوشش قرار گرفتن هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی بستگی به امتحان و معاینه شما از بیمه دارد. و درصد کسر آن.

اطلاعات مربوط به هزینه اسلیو معده در خارج از کشور

هزینه جراحی اسلیو معده می تواند در ایالات متحده متفاوت باشد. و اساساً به نظر می رسد کشورهایی که حجم جراحی بالایی دارند و تعداد داوطلبان زیادی دارند، قیمت پرداخت نقدی کمتری دارند. آیا این بدان معناست که باید برای جراحی به کشور دیگری سفر کنید؟ نیازی به آن نیست.

👋 بیشتر بخوانید: تجربه کسانی که آستین را عمل کردند

هزینه جراحی اسلیو معده در خارج از کشور چقدر است؟

طبق تحقیقات ما در سال 2020، قیمت ها در 10 ایالت گران ایالات متحده تقریباً 10٪ و میانگین قیمت تقریباً 5٪ نسبت به سال گذشته کاهش یافت. این مشکل احتمالاً به دلیل افزایش رقابت و تقاضا برای جراحی های لاغری آستین در ایالات متحده است. جزئیات هزینه عمل اسلیو معده در ایالات متحده به شرح زیر است:

تصویر اینفوگرافیک هزینه های بای پس معده در ایالت های مختلف آمریکا
 • هزینه های جراحی کاهش وزن 9000 تا 27000 دلار در سراسر کشور است.
 • 15400 دلار قیمت تقریبی اسلیو معده است.
 • و در نهایت 16800 دلار (گرد) میانگین قیمت جراحی اسلیو معده در ایالات متحده است.

قیمت جراحی اسلیو معده در برخی از ایالت های آمریکا

ایالات با پایین ترین قیمت اسلیو معده:

 1. اوکلاهما – 9800 دلار
 2. آرکانزاس – 11935 دلار
 3. نبراسکا – 12300 دلار

ایالات با بالاترین قیمت آستین معده:

 1. ماساچوست – 31150 دلار
 2. آیداهو – 24920 دلار
 3. وایومینگ – 22250 دلار

آیا در همه جا با قیمت پایین قابل اعتماد است؟

هنگام انتخاب جراحی اسلیو معده به عنوان یک روش کاهش وزن، ملاحظات زیادی باید در نظر گرفته شود. جراحی شما کجا انجام می شود؟ چه کسی جراحی را انجام می دهد؟ و چقدر حاضرید بپردازید؟ همه این سوالات در تصمیم نهایی شما در مورد جراحی اسلیو معده نقش دارند. و هزینه عمل اسلیو معده تنها یک عامل است. و نکته مهم این است که جراحان مجرب و با تجربه معمولا هزینه بیشتری دریافت می کنند اما کیفیت کار آنها تضمین شده است. کیفیت کار و سلامتی خود را قربانی نکنید.

مردی که قصد جراحی بای پس معده را دارد

سایر هزینه هایی که باید برای عملیات آستین در نظر بگیرید

هنگامی که تصمیم به انجام عمل جراحی اسلیو معده می‌گیرید، باید سبک زندگی خود را نیز تغییر دهید. انتظار نداشته باشید همان عاداتی را که قبل از عمل داشتید حفظ کنید و وزن خود را با موفقیت کاهش دهید. به عبارت دیگر با تغییر سبک زندگی خود از طریق عمل قادر به کاهش وزن خواهید بود که البته بعد از عمل به راحتی انجام می شود. برای این منظور باید مقداری پول خرج کنید. هزینه های زیر احتمالاً باعث می شود که هزینه اسلیو معده در نهایت کمی بیشتر شود.

هزینه هایی که باید بپردازید به سود تبدیل می شود

هزینه غذا بعد از جراحی افزایش می یابد حتی اگر کمتر غذا بخورید. زیرا اکنون باید سالم‌تر غذا بخورید و غذا خوردن سالم‌تر معمولاً هزینه بیشتری دارد. با انتخاب گزینه های سالم تری که بیشترین انرژی را به شما می دهند، سلامت خود را افزایش داده و احتمالاً وزن خود را کاهش می دهید. البته به این نکته توجه کنید که جراحی اسلیو معده در نهایت هزینه های شما را کاهش می دهد. زیرا با افزودن لاغری و سلامتی به زندگی شما را از پرداخت سایر قبوض پزشکی نجات می دهد. پس فکر نکنید که هزینه جراحی اسلیو معده خیلی زیاد است.

آیا می خواهید با روش آستین لاغر شوید؟

اگر فکر می کنید تنها راه برای رهایی از چاقی و بیماری های مرتبط با آن انجام عمل جراحی لاغری است می توانید با مراجعه به مطب دکتر عنبرا با بهترین روش جراحی کاهش وزن به روشی کاملا سالم و ایمن با بهترین روش جراحی لاغری کاهش وزن را کاهش دهید. . اگر سوالی دارید در این پست بپرسید و اگر می خواهید توسط دکتر امبر دیده شوید روی دریافت نوبت آنلاین کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید