هماهنگی بین مجلس و ستاد ارتش در مورد مسائل نظامی؛ نیاز به نانو ورقی که هنوز تشکیل نشده است


هماهنگی بین مجلس و ستاد ارتش در مورد مسائل نظامی؛  نیاز به نانو ورقی که هنوز تشکیل نشده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در خصوص طرح‌های نظامی باید هماهنگی بین شورای اسلامی و ستاد ارتش وجود داشته باشد که تا امروز این هماهنگی شکل نگرفته است.


علی علیزاده نماینده مردم عجب شیر و مراغه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره سرنوشت پروژه «تعیین تکلیف غایبان» که از تیرماه 1400 تدوین شد و گفت: درخواست اعلام نشده ای در خصوص طرح های مربوط به حوزه نظامی وجود دارد که باید بین شورای اسلامی و ستاد کل نیروهای مسلح هماهنگ شود، تا به امروز این هماهنگی شکل نگرفته است.


وی ادامه داد: بر اساس دستور مقام معظم رهبری، شورای اسلامی خود را موظف به هماهنگی با ستاد کل نیروهای مسلح می داند اما تاکنون چنین هماهنگی صورت نگرفته است. ستاد کل نیروهای مسلح مقاومت می کند اما ما پیگیر هستیم انشاالله [این مساله را] نتیجه می گیریم.


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جمعیت مشمولان غایب اظهار داشت: در حال حاضر حدود 3 میلیون مشمول غایب داریم که هر کدام به عنوان مثال دارای 3 نفر از اعضای خانواده تحت تکفل (زن و فرزند) هستند. ، جمعیتی نزدیک به 12 ساله میلیون ها نفری که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و دوستان ستاد کل نیروهای مسلح باید آن را درک کنند.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید