هیات انتخاب مجموعه های تلویزیونی و نمایش خانگی جشنواره فیلم شهر معرفی شد


هیات انتخاب مجموعه های تلویزیونی و نمایش خانگی جشنواره فیلم شهر معرفی شد

هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر در بخش‌های مسابقه انیمیشن، سریال‌های تلویزیونی و نمایش خانگی، سینمای ایران، اقلام تبلیغاتی سینمای ایران و محله و آثار هنری شهری، مستند و فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند برگزار می‌شود. اعضای هیات انتخاب بخش «مسابقه سریال‌های تلویزیونی و نمایش خانگی» هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهرستان معرفی شدند.


به گزارش ایلنا، جواد رمضان نژاد، امین زندگانی و محمدرضا شفا انتخاب آثار در قالب سریال های تلویزیونی و نمایش خانگی هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهرستان را بر عهده دارند.


بر اساس این گزارش، جواد رمضان نژاد مدیر مرکز سیما فیلم متولد 1356 در تهران و دارای مدرک دکتری در رشته علوم ارتباطات اجتماعی است. وی مدیر شبکه پنج، شبکه افق و مدیر گروه مستند شبکه چهار است. وی همچنین عضویت در شورای برنامه ریزی و برنامه ریزی شبکه چهار سیما، عضویت در شورای راهبردی مرکز سیمافیلم، عضویت در شورای برنامه ریزی برنامه های مستند صدا و سیما، مدیر مجتمع آموزشی شهید آوینی مرکز بسیج صدا و سیما.


امین زندگانی متولد 1351 بازیگر، فارغ التحصیل تئاتر از دانشگاه هنر، مدرس بازیگری و کارگردان تئاتر است. در سال ۱۳۷۴ جایزه بهترین بازیگر مرد را از جشنواره تئاتر فجر دریافت کرد و در سال ۱۳۸۰ دومین بازیگر منتخب اهالی سریال پخش شده (به مدت ۴ سال) از شبکه سوم سیما شد. او در فیلم های «ملک سلیمان»، «فصل فراموشی فریبا»، «من و دبورا» و «حنجره شیطان» بازی کرد و در مجموعه های تلویزیونی «خانه امن»، «حبیب»، «مختارنامه»، «معصومیت از دست رفته» حضور داشت. ، «تا صبح»، «همه چیز آنجاست» و … 2 تئاتر در «پروین»، «کمپانی تئاتر ال»، «تانگو تخم مرغ داغ» و 2 نمایش را در کارنامه دارد.


محمدرضا شفا متولد 1360 در تهران است. او دارای فوق لیسانس سینما از دانشگاه رن فرانسه و مدرس دانشگاه است. وی تهیه کنندگی فیلم های «بیست و یک روز بعد»، «دیدن این فیلم جرم است»، «مصلحت» و «حناس» را بر عهده داشت. وی همچنین در سال 1393 باشگاه فیلم سوره را تاسیس کرد و مدیر این موسسه سینمایی است.


هشتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر تابستان امسال به دبیری مجید اکبرشاهی در تهران برگزار می شود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید