واکنش مهدی در محل بازی پرسپولیس و هوادار


واکنش مهدی در محل بازی پرسپولیس و هوادار

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره محل برگزاری بازی پرسپولیس و هواداران صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، سهیل مهدی درباره حضور نماد جام جهانی در ایران گفت: خوشحالیم که نمادهای جام جهانی وارد کشورمان شده است. ما این را به فال نیک می گیریم که باعث ایجاد شور و نشاط می شود، امیدوارم فوتبالدوستان و هواداران روزهای خوبی داشته باشند و مسابقات خوبی را ببینند. بیایید از اینجا شروع کنیم تا جشن بگیریم و شاد باشیم.


وی در پاسخ به این سوال که برنامه های لیگ فوتبال چگونه خواهد بود و آیا احتمال تغییر وجود دارد، گفت: با توجه به برنامه اسکوچیچ و تعداد دعوت شدگان هفته ششم توقف داشتیم. تعداد افراد را شفاهی دریافت کردیم. به نظر می رسد باید هفته 6 را داشته باشیم، اما می خواستیم هفته 7 را در نیمه زمین برای تیم هایی که تیم ملی ندارند نگه داریم، اما به دلیل تغییراتی که ممکن است در بازیکنان دعوت شده داشته باشیم، می توانیم هفته 7 را بعد از روزهای فیفا برگزار کنیم. . باید ببینیم برنامه اسکوچیچ در 2-3 روز آینده چگونه خواهد بود: اگر بتوانیم 15 هفته دیگر وارد جام جهانی شویم وگرنه 14 هفته دیگر این اتفاق خواهد افتاد.


رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ وی در خصوص تغییرات احتمالی روی نیمکت تیم ملی و بازگشت کی روش تصریح کرد: اگر همه چیز اتفاق بیفتد این یک «اگر» دیگر است که اضافه می شود. این نیز ضروری تلقی می شود.


مهدی همچنین درباره محل برگزاری دیدار پرسپولیس و هوادر گفت: این دیدار طبق برنامه در ورزشگاه پاس قوامین برگزار می شود. تایید ورزشگاه به شورای تامین هر استان بستگی دارد نه فقط پرسپولیس. اگر اعلام کنند همانجا برگزار می شود.


رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: این دیدار باید در آزادی برگزار شود.


وی در پاسخ به این سوال که از دیگر ورزشگاه های استان تهران خبری نیست، تصریح کرد: همچنان منتظر ورزشگاه های بیشتری در استان تهران هستیم. داشتن 2-3 ورزشگاه برای تیم های مختلف استان تهران در لیگ برتر دسته 1 و 2 سخت است.


مهدی در پاسخ به این سوال که ورزشگاه دستگردی میزبان 3 تیم است و برخی تیم ها در آنجا تمرین می کنند، اگر این ورزشگاه توانایی داشته باشد، گفت: یکی دو ماه دیگر مشخص می شود و دغدغه ما هم همین است. مسئولان این ورزشگاه به ما کمک می کنند و تا کنون از شما قدردان هستیم. ورزشگاه تختی هنوز آماده نیست.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید