وضعیت سیستان و بلوچستان عادی است/ کسانی که به خیابان ها می ریزند ضدانقلاب داخلی و خارجی هستند/ باید به آمار ارائه شده از سوی مسئولان اعتماد کرد.


وضعیت سیستان و بلوچستان عادی است/ کسانی که به خیابان ها می ریزند ضدانقلاب داخلی و خارجی هستند/ باید به آمار ارائه شده از سوی مسئولان اعتماد کرد.


حبیب الله دهمرده در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین وضعیت سیستان و بلوچستان و برخی اخبار از این استان که در فضای مجازی منتشر می شود، گفت: اینها جدی و مهم نیست. یک سری عناصر هستند که به ضدانقلاب داخلی و خارجی مربوط می شوند و به این مشکلات دامن می زنند.


این عضو شورای اسلامی تاکید کرد: منظور این افراد این است که ما اعتراض می کنیم اما برای همه مشخص است که این افراد چه کسانی هستند، چه می کنند و چه می کنند.


وی با تاکید بر اینکه این خبر جدی نیست، گفت: وضعیت استان عادی است و برخی عوامل تحریک کننده ضدانقلاب در داخل و بیشتر از خارج از کشور وابسته هستند. مهم این است که دستگاه ها کار خود را انجام دهند. این مردم نیستند که به خیابان های سیستان و بلوچستان سرازیر می شوند، بلکه ضدانقلاب داخلی و خارجی هستند.


دهمرده درباره تعداد کشته شدگان حوادث اخیر سیستان و بلوچستان گفت: نهادهای امنیتی آمار دقیق را اعلام کنند.


وی در خصوص اینکه چرا برخی آمارها در کشور متفاوت است، گفت: هرکس به سلیقه خود در جاهای مختلف اعداد را انجام می دهد، اما تعدادی از منابع رسمی مانند وزارت کشور و بعضاً سپاه یا سایر نهادها به امانت دولت اشاره می کنند. آماری که باید آن را بپذیریم.


این عضو شورای اسلامی ادامه داد: فضای مجازی داخلی و خارجی ضدانقلاب اعداد زیادی را برای بد جلوه دادن اوضاع ارائه می دهد.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید