وقتی کارگردان انتصابی بابک زنجانی منتقد مهدی تاج شد (عکس)


وقتی کارگردان انتصابی بابک زنجانی منتقد مهدی تاج شد (عکس)

یکی از منتقدان مهدی تاج برای عقب نشینی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران، مدیرعامل سابق باشگاه راه آهن است که بابک زنجانی منصوب شد.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مدت ها پیش و با پایان یافتن فرصت ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ایران، ترکیب نامزدهای رقابت های مجمع انتخاباتی که یکی از آنها رئیس جدید ایران خواهد بود، مشخص شد. فوتبال 17 شهریور مشخص بود و 6 نفر البته صلاحیتشان باید در هیات بدوی انتخابات تایید شود، اینها مردم هستند.


مهدی تاج، محمد آخوندی، عزیزالله محمدی، میرشاد مجدی، امیررضا واعظ آشتیانی و علیرضا اسدی نامزدهای ثبت نام شده در این رقابت ها هستند و با توجه به سوابق و رزومه مدیریتی و جایگاهی که در فوتبال ایران دارند، شانس مهدی تاج خوب به نظر می رسد. رئیس فدراسیون فوتبال بیش از دیگران است. هرچند رئیس سابق فدراسیون فوتبال برای بازگشت به این سمت انتقادات و مخالفانی دارد.


صادق رئیسی کیا، نام آشنای فوتبال دوستان، که به دلیل حضور کوتاه و ناموفق در فوتبال و مرتبط با مدیریت باشگاه راه آهن در دوران مالکیت بابک زنجانی در این ورزش شهرت دارد، سعی کرده برخی از مشکلات خود را در سال های گذشته در بین بازیکنان فوتبال جای خود را پیدا کرده است.


IMG-20220714-WA0027


وی که نتوانست برگه همراهی اعضای مجمع را دریافت کند، از حضور در انتخابات محروم شد و اکنون به عنوان منتقد مهدی تاج در زمین بازی حضور دارد و با استفاده از مدارک فوتبالی خود سعی در جلوگیری از بازگشت تاج به فدراسیون فوتبال دارد. .


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید